fbpx
Події
Московія висунула ультиматум аж на восьми сторінках, вимагаючи здачі Маріуполя

Про це віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила у коментарі Українській правді, передає Укрінформ.

“Там вісім сторінок із поверненням в історію та іншою маячнею. Вони такого ж листа направили в ООН, Міжнародний комітет Червоного Хреста та сподівалися, що міжнародні структури відреагують і почнуть тиснути на Україну. Цього не сталося. МКЧХ і ООН розуміють, що це маніпуляція росії і що це взяття в заручники людей”, – зазначила Верещук.

“Ні про які здачі, складення зброї мови бути не може. Ми вже російську сторону про це повідомили. Я написала: “Ви замість того, щоб витрачати час на вісім сторінок листів – відкрийте просто коридор”, – сказала віцепрем’єр-міністр.

Полк «Азов» своє ставлення до «ультиматуму» виразив тим, що знищив 2 танки ворога, 17 одиниць живої сили окупанта та потопив ворожий катер пр. 03160 “Раптор”. Захопив трофейне озброєння ворога: РПГ-30, ПТУР “Фагот”, АГС-17, крупнокаліберний кулемет “Корд”, РПВ “Джміль”.

Дуля вам, окупанти, а не Маріуполь!

Все буде Україна!

Фото ілюстративне.