fbpx

Москаль озвучив нові деталі перестрілки на Закарпатті: один з фігурантів – депутат

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив деталі кривавої перестрілки, що сталась ввечері 30 серпня неподалік від Солотвиного.

За даними Москаля, стрілянина в селі Нижній Апші спровокована конфліктом довкола контрабанди сигарет на українсько-румунському кордоні, йдеться у повідомленні на його сайті.

На околиці села на автозаправці група мешканців Мукачева намагалися з’ясувати стосунки з мешканцями Тячівського району, які займаються контрабандою сигарет через річку Тиса, яка є кордоном між Україною та Румунією.

За попередніми даними, причиною конфлікту стали борги за сигарети, які контрабандисти Тячівщини отримали з Мукачева, але не розрахувалися за них, оскільки втратили товар при переправленні через кордон.

Читайте також: На Закарпатті під час бандитських розбірок сталась стрілянина: є важкопоранені

Москаль розповів, що спершу між двома групами виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку, а після цього один із місцевих витягнув із машини пістолет-кулемет й відкрив хаотичний вогонь по приїжджих, випустивши загалом 20 куль.

Внаслідок стрілянини четверо чоловіків із Мукачева віком від 22 до 36 років отримали вогнепальні поранення.

Москаль також уточнив, що один із представників “тячівської групи” контрабандистів є чинним депутатом Тячівської районної ради від Єдиного центру.

Читайте також: Бійтеся, “тварі”, – Ярош відреагував на фейк терористів про його доньку (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page