fbpx

Мороз по шкірі: стала відома історія фото, на якому боєць АТО лежить біля могили побратима

Автор фотографії “Наодинці з другом” розповіла історію знімка.

Зворушливе фото “Наодинці з собою”, на якому зображений боєць АТО біля могили свого побратима, зроблене випадково, через кілька годин після похорону військового з позивним “Боцман”.

Про це розповіла автор фотографії, прес-секретар Любашівської райдержадміністрації Анастасія Іванова, передає Dеpo.

Іванова розповіла, що їй вдалося зробити декілька знімків на планшет, коли вона зі своєю начальницею привезла вінок до могили покійного бійця.

“Приїхали і застигли на місці – на безлюдному кладовищі біля свіжої могили, спав хлопець. Від побаченого затремтіли не тільки руки і ноги, а й кожна клітиночка мозку. Мороз по шкірі… Вперше в житті було неймовірно важко фотографувати: паморочилося в голові, відчуття клубка в горлі не давало дихати, а через сльози все розпливалось перед очима”, – розповіла Анастасія.

Пізніше фотограф дізналася від вдови Вадима Мотросова, що військовий спав біля могили загиблого побратима. Під час війни на сході України боєць з Донецька втратив батьків, сім’ю та залишився самотнім. З Вадимом (він же “Боцман”) вони прожили в одному бліндажі 120 днів і встигли здружитися.

“Коли побачила цього хлопця, в голові запульсувала думка: “чи є в мене такий друг? Чи можу я комусь стати таким другом? “, – поділилася фотограф.

Знімок отримав широкий розголос у соцмережі Facеbook.

Згодом газета “День” запропонувала авторові фото взяти участь у фотоконкурсі. Фотографія виграла приз глядацьких симпатій на XVIII Міжнародному конкурсі “Дня”. 27-річного Вадима Матросова (“Боцман”) поховали 12 вересня в Любашівці (Одеська область). Він був військовослужбовцем батальйону “Донбас-Україна”.

Читайте також: Історія фото: Чому боєць заплітає їй косу та що було після цього

Джерело.

You cannot copy content of this page