fbpx
Дозвілля
Моніка Беллуччі взяла і постаріла, не спитавши ні в кого дозволу, чим викликала обурення у полум’яних борців зі старістю.

Моніка Беллуччі взяла і постаріла, не спитавши ні в кого дозволу, чим викликала обурення у полум’яних борців зі старістю. Якщо бути точніше – у борчинь, тому що обурюються здебільшого жінки.

Та як же вона сміє виставляти напоказ свої зморшки, коли ми вдень і вночі, не покладаючи жодної частини тіла, з ними боремося! Неподобство ж! Потрібно терміново омолодити та припинити ображати почуття віруючих у вічну молодість!

Я, звісно, ​​цих людей розумію. Самим фактом свого існування Моніка перекреслює весь сенс життя жінок, що б’ються відчайдучшним боєм з ознаками старіння, як щомиті наступають.

Вони б’ються – вона просто живе.

Ось взяла нещодавно і винесла на подіум себе чудову з усіма зморшками та морщинками, носогубними складками та гусячими лапками, зайвими кілограмами та припухлістю під очима, з усім, що дала природа, не соромлячись і зовсім не цікавлячись думками адептів.

І це прекрасно! Тому що хтось має нарешті розповісти світові, що старіти зовсім не соромно!

І хто, як не блискуча Моніка, може продемонструвати, що старіти можна красиво і з гідністю, не витрачаючи дорогоцінні роки життя на безглузду боротьбу з природою.

Автор: Іда Антонян