fbpx
Дозвілля
Monatik зворушливо привітав дружину з днем народження(фото)

Український співак і кумир молоді Monatik (Дмитро Монатік) привітав свою дружину Ірину Демічева з днем ​​народження, присвятивши їй зворушливий вірш.

Артист опублікував у своєму мікроблозі фото дружини і супроводив його ніжними рядками, пише “Лайм”.

“”Даже если упадет небо
И следы все заметет снегом
Если время посмеет твое имя забыть…
Даже если земля погаснет
И на ней теперь ни души нет …

Я тебя не забуду …
Я тебя найду …
Я тебя не забуду…
Я тебя найду…

Я тебя не забуду и буду любить!!!
Я тебя догоню и буду любить !!!

Дякую за кожну мить, за вічність, за кожну думку, вірш і пісню. Це Ти в моїй голові їх створюєш! З днем ​​народження моя дорогоцінна, кохана I.V. “.

Читайте також: Панеттьєрі і Кличко продають будинок, в якому жили з дочкою: фото розкішного особняка

Даже если упадёт небо И следы все заметёт снегом Если время посмеет твоё имя забыть… Даже если земля погаснет И на ней теперь ни души нет … Я тебя не забуду … Я тебя найду … Я тебя не забуду… Я тебя найду… Я тебя не забуду и буду любить!!! Я тебя догоню и буду любить !!! Спасибо за каждый миг, за вечность, за каждую мысль ,стих и песню. Это Ты в моей голове их создаёшь ! С днём рождения моя драгоценная ,любимая I.V. П.С. Сегодня Вся #КубаЗвучит для тебя!!!))) #ШептатьЕеВолосы #ВплетатьБелыеПолосы

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Відзначимо, що Дмитро Монатік намагається не афішувати своє особисте життя, у всіх інтерв’ю лише відзначаючи, що у нього є кохана дружина і діти. А в недавньому інтерв’ю співак розговорився про особисте і розповів, чому вважає дружину героїнею.

Ірина Демічева, за сумісництвом, є директором проекту Monatik