fbpx
Дозвілля
Monatik вперше розповів про свою дружину та сім’ю

Відомий український виконавець Monatik вирішив поділитися деталями особистого життя. Перше інтерв’ю на  тему Дмитро Monatik дав виданню VIva, передає “Радіо Максимум”.

Співак з неймовірною трепетністю розповів про те, як дружина вірить у нього.

“Я вважаю, що чоловіків завжди ведуть жінки, їхня віра у чоловіків. Якщо ти будеш щодня говорити своєму чоловікові, що він невдаха чи якісь неправильні слова вкладати у голову, то в нього нічого не вийде.

Чоловіки дуже вразливі. Вони сильні, але вразливі. І жіночі слова на них впливають. Тому, якщо жінка хоче бути з успішним чоловіком, мені здається, їй потрібно повірити у те, що він може таким стати. Навіть якщо він сьогодні найбідніший у світі, – зазначив Дмитро.

Він також зізнався, що саме слова коханої додали йому віри у себе. “Вона завжди казала, що у мене все вдасться, що мої пісні прекрасні! І від цих слів я летів вперед”, – посміхається співак.

Читайте також: “Найскладнішим було піднятися і йти далі”: Тіна Кароль відверто розповіла про втрату чоловіка

Дмитро також не забув про те, що він разом зі своєю дружиною виховують двох маленьких синочків.

Так, я двічі батько. У мене два хлопчики. Це прекрасно! Це найкращий подарунок небес, який може отримати чоловік від коханої жінки. Я захоплююся своїми синами щодня. Але я все ж залишуся при своєму: вважаю, якщо вони захочуть, щоб про них говорили, то скажуть про це самі, коли підростуть. Це має бути їхній особистий вибір, – наголосив Monatik.

facebook