Без рубрики
МОН передає невикористані місця державного замовлення пільговикам

Таке рішення приймають у випадках, коли абітурієнти, що були рекомендовані до зарахування на бюджет, не принесли оригінали документів та не використали свою можливість навчатися за бюджетні кошти.

За правилами, усі невикористані місця вищі навчальні заклади повинні повернути державному або регіональному замовнику, що надав закладу бюджетні місця.

Наприклад, усі виші, які підпорядковуються МОН, повернуть невикористані місця Міністерству освіти і науки, “мистецькі виші” – Міністерству культури, комунальні – власним регіональним замовникам.

Читайте також:МІНАГРОПРОД ПРОГНОЗУЄ ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ НА ГРЕЧКУ

“МОН закликає Міністерство культури, Міністерство охорони здоров’я, Державну фіскальну службу та інших державних (регіональних) замовників надати залишки бюджетних місць пільговим категоріям громадян. Зокрема, було ухвалено низку рішень для підтримки окремих категорій громадян. Серед них передбачено право на здобуття вищої освіти за державним замовленням для дітей загиблих учасників АТО та героїв Небесної сотні, інвалідів-учасників бойових дій, сиріт тощо”, – наголошує перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.

Нова модель вступної кампанії дозволила реалізувати принцип “місце йде за студентом” і в межах 25% від обсягу минулорічного державного замовлення збільшити кількість бюджетних місць в університетах, куди прагнули вступити абітурієнти з найвищими балами.

Міністерство освіти повідомляє, що електронна система забезпечила незалежний і справедливий розподіл бюджетних місць на підставі конкурсних балів та пріоритетів вступників. Зокрема, у повному обсязі були надані рекомендації для зарахування на всі технічні та природничі спеціальності.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook