fbpx
Дозвілля
Молитви: за моїх друзів, за батьків, молитва учня

Молитва за моїх друзів

Дякую Тобі, Господи, за моїх друзів, за все те, що роблять доброго, за їх доброзичливість і радість, яку приносять.

Допоможи мені бути як Ти, Христе, – добрим другом для інших. Навчи мене не робити іншим те, що мені не було б приємне, навчи мене думати про інших, пробачати образи, не видавати чужих таємниць, ділитись тим, що маю, дружньо і без фальші ставитись до інших. Амінь

Молитва учня

Мій любий Ісусе! З цілого серця дякую тобі за ласку, що можу ходити до школи. З вдячности за це постановляю добре вчитися, завжди бути чемним (чемною) і послушним (послушною) супроти моїх учителів, бо знаю, що й ти, любий Ісусе, зростаючи в Назареті, був пильний, уважний і послушний своїй Матінці та опікунові, святому Йосифові.Благослови ж мене, любий Спасителю!

Твоєю ласкою поможи, щоб я добре вчився (вчилася) і тим приносив (приносила) тобі більшу славу, батькам утіху, українському народові честь, а собі, так для душі, як і для тіла, пожиток.Амінь.

Молитва за батьків

Всемилосердний Боже!Дякую тобі за моїх батьків та за всі ті добра, що ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили любити твої святі заповіді та бридитися гріхом. Я люблю їх і хочу завжди шанувати та слухати їх. А ти, Господи, поможи мені твоєю ласкою, щоб я цю постанову виконав. Благослови їх, Господи, всяким добром та довгим і щасливим життям, хорони від злого, дай їм силу перемогти всі труднощі.

Дай, щоб вони на старості своїх літ дочекалися потіхи від своїх дітей, а передусім від мене, а по смерті прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.

Читайте також: РАНКОВА МОЛИТВА

Джерело.

Реклама