fbpx
Перейти до вмісту

Молитви до святого Антонія, які промовляють 30 січня

30 січня — усі християни вшановують пам’ять Антонія Великого. В цей віряни день моляться до святого і просять заступництва і допомоги.

Перша молитва до святого Антонія

Молимося, просимо Тебе, Господи, не покидай нас у горі, поблагослови нас всіх, страждаючих і благаючих, а за заступництвом святого Антонія Падевського, учини, щоб будь-яка зрада, як і інше зло , було від нас прогнане.

Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духові, і нині, і повсякчас і на віки віків.

Амінь

Друга молитва до святого Антонія

О Святий Антонію, найлагідніший зі Святих, Твоя любов до Бога і ласкавість до Його творінь вчинила Тебе гідним ще на землі посідати чудесні дари.

Заохочений цією думкою, благаю Тебе, випроси для мене в Бога ласку (назвати її). О Св. Антонію, Твоє серце завжди було повним любові до людей, передай це моє прохання до вушка солодкого Дитятка Ісус, який часто перебував у Тебе на руках, і вдячність мого серця буде завжди для Тебе.

Амінь

Молитва 3 до Святого Антонія про допомогу

О Святий Антонію!

Роздумуючи про Твою благословенну смерть, я прагну щасливо завершити своє земне життя з найсвятішими іменами Ісуса й Марії на устах, прагну втішатися з тобою радістю небесною. Святий мій доброчинцю й покровителю, прийми цю дев’ятницю, що на Твою честь відмовлена.

Люблю Тебе всім серцем і вірю, що випросиш для мене у Бога світло й силу жити праведно, по-християнськи, осягнути славу небесну й втішатися з Тобою навіки.

Амінь

Безвідмовна молитва до Святого Антонія

О ласкавий і ніжний Святий Антонію, чиє серце завжди було повне співчуття до людей, прошепчи моє благання у вушко милого Дитятка Ісуса, Котрому подобалось спочивати у твоїх руках. А моє серце завжди буде вдячне тобі.

Амінь.

Позначки:

You cannot copy content of this page