fbpx
Перейти до вмісту

Молитва на завершення року, яку має прочитати кожен 31 грудня

Господи Ісусе Христе, Ти Бог і людина водночас; Цар вічності й Цар часу. Ми, Твої піддані, приходимо до Тебе під кінець старого року, щоби віддати Тобі все те, що було змістом нашого життя за минулі місяці.

Віддаємося Тобі, Ісусе, такими, як ми є. Віддаємо Тобі все, на що вистачило наших сил. Твоїми, Ісусе, нехай будуть діти, які в цьому році народилися. Нехай живуть для Тебе і через Тебе отримують благодаті. Твоїм нехай буде все, з чого складається життя наших дітей, яких ми виховуємо.

Віддаємо Тобі їхні безтурботні моменти й важливі, хоча, може, ще й дитячі, тривоги, турботи, переживання й бiль. Твоїми нехай будуть усі їхні розваги, обов’язки щодо сім’ї, школи, ровесників.

Віддаємо Тобі минулий рік нашої молоді, всі їхні злети й боротьбу зі слабкостями. Віддаємо Тобі їхній ідеалізм і природну доброту, а також все те, що їх формувало, щоб не дати їм впасти.

Віддаємо Тобі труднощі та стрaждання сірого щоденного життя людей дорослих. Збери їхні ранні вставання до щоденних обов’язків. Збери їхній піт, що стікає з чола під час важкої праці. Збери всі недоспані ночі батьків, які працюють у нічні зміни. Збери недоспані ночі матерів, що турбуються про здоров’я своїх дітей.

Віддаємо Тобі все, на що вистачило наших сил. Твоїми, Ісусе, нехай будуть діти, які в цьому році народилися. Нехай живуть для Тебе і через Тебе отримують благодаті. Твоїм нехай буде все, з чого складається життя наших дітей, яких ми виховуємо.

Віддаємо Тобі всі порухи доброї волі, щоб зберегти спокій і дружбу між сусідами. Віддаємо Тобі всі ті моменти, коли треба було промовчати (що дуже дорого коштує людям), щоб у сім’ї панували гармонія та єдність.

Віддаємо Тобі всі стрaждання, яких зазнали від людей злої волі, однак не шукаючи помсти. Віддаємо Тобі довгі й жахливо нудні дні хворих і старших людей.

Віддаємо Тобі їхні недоспані ночі. Віддаємо Тобі стрaждання і стoгони тих, хто серйозно хвoрів цього року. Віддаємо Тобі все, що стосується смeрті тих, які відійшли цього року до вічності. Віддаємо Тобі всі піднесення нашого серця, коли молимося Тобі.

Віддаємо Тобі Хресні дороги цьогорічного Великого Посту, радісний спів Марії, Цариці травня, і наше перебирання зерняток розарію в жовтні. Віддаємо Тобі всі кроки, яки ми зробили по дорозі до нашого храму. Віддаємо Твоєму Отцю ще раз Тебе, якого стільки разів жeртвували, коли збиралися разом на Святій Месі. Віддаємо Тобі ще раз наш жаль за грiхи, які визнали на сповіді.

Віддаємо Тобі нашу радість, коли під час Причастя Ти приходиш до нашого серця. Жeртвуємо Тобі наші постанови, зроблені під час адвентових і великопісних реколекцій та коли слухаємо Боже Слово.

Жеpтвуємо Тобі, Ісусе, все наше, щоби все, що б не увійшло в наше життя в Новому році, провадило нас до Тебе і до Тебе наближало.

Позначки:

You cannot copy content of this page