fbpx
Перейти до вмісту

Молитва на гроші Миколаю Чудотворцю

Про наш добрий пастирю і богомудрий наставниче, святителю Христовий Миколає! Почуй нас, грішних (імена), що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: виждь нас немічних, звідусіль уловляемых, позбавлених усякого блага і розумом від малодушності помраченных.

Потщися, угодниче Божий, не прости нас в греховнем полоні бути, так не будемо в радість нашим ворогом і не помремо в лукавих деяних наших.

Моли за нас недостойних Содетеля нашого і Владику, Емуже ти з безтілесними лики предстоиши: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житті і в майбутньому веце, так не віддасть нам за справою нашим і за нечистоту сердець наших, але по Своїй доброті віддасть нам.

На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу і закликаємо до пресвятому образу твоєму припадающе допомоги просимо: визволи нас, угодниче Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитов не обымет нас напасти і не загрузнемо в безодні греховней і в тіні пристрастей наших.

Моли, святителю Христовий Миколая, Христа Бога нашого, нехай подасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, ж нашим душам спасіння і велику милість, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Позначки:

You cannot copy content of this page