fbpx

Молитва до Антонія, якій під силу повертати не тільки матеріальні речі, а й нематеріальні — втрачений авторитет, повагу і навіть любов між подружжям

Святого Антонія із Падуї дуже шанують, як надійного помічника та заступника перед Богом. Його вважають покровителем подорожуючих та помічником у віднайденні загублених речей. Також він вважається покровителем подружніх пар.

Молитва про загублену річ.

Святий Антонію, проповіднику невичерпної доброти. Бог удостоїв тебе особливого дару — допомагати людям у поверненні втраченого. Прийди нині на допомогу мені і своїм клопотанням допоможи відшукати те, що я шукаю. Також випроси для мене живу віру, досконале підкорення дії благодаті, відвернення від мирської суєти і незгасне жадання невимовних утіх блаженної вічності.

Інша Молитва до св. Антонія.

Святий Антонію! З великою вірою й довірою до Господа і твого святого заступництва і твоїх великих заслуг перед Ним та Його Святою Церквою віддаю тобі, а через тебе – всемогутньому й милосердному Богові мою душу й серце і прошу тебе: поглянь на мою вірну й щиру любов, якою наповнене моє серце, і велику надію й довіру до Небесного Отця і до тебе.

Запиши моє їм’я глибоко в своєму серці й дозволь мені належати до числа тих, кого ти особливо любиш і бережеш милістю й благістю Всевишнього Творця, щоб я міг в усіх моїх потребах і турботах знаходити в тобі Його захист і посередництво перед Христом Спасителем.

Амінь.

You cannot copy content of this page