fbpx
Дозвілля
Молодий батько Микола Тищенко називає сина “Смурфіком””

Ведучий вигадав малюку кумедні прізвиська.

Український ресторатор та ведучий Микола Тищенко, молода дружина якого народила йому сина, поділився подробицями появи малюка на світ.

Як відомо, дружина Миколи, 22-річна Алла Барановська народжувала в Америці, Флорида. Усіх подробиць народження другого сина молодий батько розкривати не став. Лише сказав, що це сталося менше, ніж два місяці тому.

“Через хвилину після народження сина мені принесли шампанське і омарів. Дружина народжувала в ідеальних умовах. І я б дуже хотів, щоб у таких умовах народжувала кожна українська жінка. Пологи там, звичайно, робити добре. Але жити хочу саме в Україні. Я пишаюся тим, що українець”, – сказав Микола, пише ivona.

Ім’я сина Тищенко теж не розсекретив, проте розповів, які кумедні прізвиська йому вигадав.

“Імені поки не скажу. Для мене це щось особливе. Можу сказати одне: коли йому був тиждень, він “пукнув” і хтось сказав “ой, фу”, і я почав його називати “американська смердючка”. Потім я, з огляду на політичну обставини, перейнявся пропагандою, і, оскільки він перебуває в Америці, почав наступні два тижні кликати його “піндосиком” (“Піндос” в Росії образливо називають типових мешканців США). Зараз він підріс, я називаю його “Смурфіком” у нього носик так відстовбурчений смішно”, – поділився Тищенко.

Нагадаємо, що для Миколи Тищенка це вже друга дитина. У ресторатора підростає 10-річний син Данило від попереднього шлюбу.

Читайте також: ОФІЦІЙНО!!! У МИКОЛИ ТИЩЕНКА НАРОДИВСЯ СИНОЧОК, З’ЯВИЛИСЯ ПЕРШІ ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОТО