fbpx
Дозвілля
Могилевська вперше розповіла, чому чотири роки була самотньою (відео)

Українська зірка Наталія Могилевська, яка розповіла, як їй вдалося феноменально схуднути, зізналася, що за останні чотири роки у неї не було серйозних стосунків. В студії “Сніданку з 1+1” Могилевська поділилася, що після розлучення із бізнесменом Єгором Долініним і особистих переживань, артистка не відчувала готовність заводити новий роман.

“Стосунки складалися таким чином, що я дійшла висновку, що поки я не змінюся, інших стосунків не буде. Тому я вирішила, що спочатку я стану гарною дружиною, гарною матір’ю, зрозумію хто я є, чого я хочу, що насправді мене цікавить і лише після цього я скажу: “Так, я готова будувати стосунки”, – пояснила Наталія.

За словами співачки, вона спеціально поїхала до Індії, аби знайти відповіді на свої запитання “Більше чотирьох років я ні з ким не зустрічалася. У мене відбувалася ця внутрішня робота, поїхала до Індії у пошуках знань. Хоча, насправді що я зрозуміла, я прочитала 10 сторінок отця-засновника Києво-Печерської Лаври, де він говорить про споглядальні практики. Закриваєш очі, дослухаєшся до того, що всередині, і чуєш своє серце. Тобто найкращі рішення приходять у тиші та на самоті”, – сказала Могилевська.

Співачка поділилася, що кожен ранок 15 хвилин приділяє собі. Цей час вона медитує. Могилевська зізналася, що із виходом кліпу на нову композицію “Завелась” вона заявляє, що тепер вже готова до нових стосунків. “Зараз, з виходом цієї пісні, я можу сказати, що готова до нових стосунків. Я готова закохатися”, – підсумувала артистка.

Нагадаємо, Могилевська поділилася, чому вперше за сім років не поїде до Індії на Новий рік. Співачка готова працювати без вихідних.

Читайте тут:НЕСПОДІВАНО: НАТАЛЯ МОГИЛЕВСЬКА ЗА РУКУ З КОХАНИМ ВИЙШЛА В СВІТ (ФОТО)Джерело.

Реклама