fbpx
Дозвілля
Моделі-трійнята з однаковими параметрами фігури підкорили всі мережі (фото)

З самого народження дівчинки-трійнята Кріммінс були нерозлучні. Навіть ставши дорослими, вони постійно спілкуються і копіюють життя один одного аж до дрібниць. Завдяки цьому вони виглядають абсолютно однаковими, що допомагає їм у роботі фотомоделями.

Лора, Нікола і Еллісон Кріммінс, яким зараз 29 років, живуть в Дубліні і втрьох працюють фотомоделями. Щоб виглядати абсолютно однаково, дівчата копіюють кожну деталь образу життя один одного, від раціону до догляду за собою і тренувань.

У всіх дівчат обхват талії 71 см, розмір бюстгальтера 75А і вага 54 кг при зрості 180 см. Лора пояснює: «Ми живемо однаковим життям, тому виглядаємо однаково, і нам це дуже подобається.

Читайте також:У 45-РІЧНОЇ МОДЕЛІ НЕМАЄ ЗМОРШОК ТА ПОРЦЕЛЯНОВА ШКІРА (ФОТО)

Важливо використовувати ті ж самі продукти і робити процедури по догляду за собою разом, будь то нанесення спрею-автозагара, манікюр, візаж або стрижки. Ми всі записувалися до нашого перукаря Кеті на один час, щоб наше волосся виглядали однаково ».
«Неважливо, чи ми робимо мелірування, укладку або просто підрівнюємо кінчики, Кеті поставить нас в чергу одну за одною, щоб не було розходжень», – додає Лора.
Еллісон каже: «Для нашої роботи моделями-трійнята дуже важливо, щоб ми виглядали абсолютно однаково, тому ми їмо одне і те ж, а також разом тренуємося. Вранці ми разом виходимо на пробіжку, а потім їмо кашу на сніданок. На обід ми ходимо разом в один і той же кафе і замовляємо салат. На вечерю ми їмо курку на грилі з запеченою картоплею. Ми навіть їмо однакову їжу в дні послаблення дієти, і зазвичай це піца з Dominos ».

З самого дитинства трійнята Кріммінс були нерозлучні. Навіть коли вони не разом, вони постійно спілкуються і копіюють життя один одного аж до дрібниць.

modeli3

Джерело.

Реклама