fbpx
Дозвілля
Між Анджеліною і Бредом встав “вампір” Паттінсон (фото)

Розлучення найкрасивішої пари відбився на всьому. Поки ЗМІ гадають, як пара розділить свої будинки і особняки, серйозні зміни відбулися в знаменитому Музеї мадам Тюссо …

Сьогодні вранці співробітники Музею мадам Тюссо в Лондоні поставили подалі один від одного воскові фігури Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.

«Після новин, які шокували шанувальників голлівудської пари по всьому світу, можемо запевнити всіх, що ми поставили Бреда Пітта і Анджеліну Джолі подалі один від одного», – написано в офіційному Instagram-акаунті Музею.

Ось так: навіть фігури в музеї виставлені в відповідно до поточного моменту! І між іншим, їх не тільки поставили в різні боки кімнати, між Бредом і Енджі тепер став Паттінсон.

Читайте також:АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ І БРЕД ПІТТ ЗВАЖИЛАСЯ НА РАДИКАЛЬНИЙ КРОК

Можемо запевнити всіх, що ми поставили Бреда Пітта і Анджеліну Джолі подалі один від одного, – співробітники музею.

Чому саме він – важко сказати, Роберт взагалі до цієї історії відношення не має. Напевно, колись його так само відокремили від Крістен Стюарт, коли парочка розбіглася.

Взагалі, це розлучення наробило багато шуму. Нагадаємо, що в ЗМІ не тільки підрахували стан акторів – майже півмільярда доларів – підприємливі журналісти інвентаризували будинки та особняки пари по всьому світу. Тепер всі чекають: як же пара ділитиме свою нерухомість?

tyusso1

Джерело.

Реклама