fbpx

Mitsubishi відкрила представництво в Україні

На український ринок вийшов новий офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi – компанія ЕМ ЕМ СІ Україна.

Про це ЛІГА.net повідомили в прес-службі компанії.

Частка Mitsubishi Corporation в спільному підприємстві – 60%. Ще 40% компанії належить групі компаній НІКО. Генеральним директором СП призначений Хироаки Озава.

“Компанія є офіційним дистриб’ютором автомобілів Mitsubishi, а також представником виробника автомобілів, запасних частин і аксесуарів Mitsubishi Motors Corporation на території України і Республіки Молдова з 10 травня 2016 року”, – відзначили в прес-службі.

“Вихід на ринок України нового дистриб’ютора є не тільки важливою подією для українського автомобільного ринку в цілому, але і позитивним індикатором відновлення припливу зарубіжних інвестицій в Україну”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Як і хто наживається на схемі авто для інвалідів (відео)

Новий дистриб’ютор має намір в 2016 році зайняти 3,5% українського авторинку. Модельний ряд бренду буде представлений наступними моделями: Mitsubishi Pajero Sport, Mitsubishi L200, Mitsubishi ASX і Mitsubishi Outlander.

“У плани компанії входить розширення дилерської мережі, що нараховує в даний момент 26 автосалонів в 21 місті України, а також 1 автосалон в республіці Молдова”, – йдеться в повідомленні.

Джерело.

You cannot copy content of this page