fbpx

Місячний день сьогодні 21 липня 2023 року: завершити робочий тиждень у позитивному ключі допоможуть рекомендації астрологів, відображені у місячному календарі

Місячний день сьогодні 21 липня 2023 року: завершити робочий тиждень у позитивному ключі допоможуть рекомендації астрологів, відображені у місячному календарі. Своєчасні поради вбережуть від поспішних кроків та дозволять використати енергетику нічного світила собі на благо.

П’ятниця — не вдалий день тижня для тих, хто хоче отримати все й одразу.

Цього дня корисно повертати борги, завершувати поточну або раніше відкладену роботу, стежити за настроєм та нехтувати технікою безпеки.

Фаза Місяця:

5 місячний день нічне світило проведе у сузір’ї Діви. Зростання Місяця триває, і сьогодні астрологи радять виявити усвідомленість, дотримуватися плану і не ризикувати марно. Сумніви, боязкість і нерішучість цієї п’ятниці не приведуть до хороших результатів.

Магнітні бурі 21 липня:

сьогодні фіксуються незначні спалахи на Сонці. Проблем вони не завдадуть, якщо провести день розмірено, виключити перевтому, а також стежити за самопочуттям та харчуванням. Тяжка їжа додасть проблем, тому замінити її варто корисними овочами та фруктами, нежирними сортами м’яса та риби.

Що принесе успіх сьогодні

завершення справ;

дотримання розпорядку дня;

гарний настрій;

усвідомлені рішення;

здорове харчування;

помірні фізичні навантаження.

Що відлякає успіх у цей день

нерішучість;

поспіх;

прояв агресії;

відмова від виконання раніше даних обіцянок;

перевтома та недосипання;

конфлікти;

необґрунтовані витрати.

Домашні справи за місячним календарем

П’ятниця – не найкращий час для перестановок та глобальних змін. Цього дня варто звернути увагу на дрібниці:

навести лад на робочому столі, розкласти предмети гардеробу на місця, змінити декорації та приготувати легку вечерю. Вільний час можна провести на свій розсуд і настрій: залишитися вдома з улюбленою книгою або провести віяло в компанії близьких за духом людей. Чого робити точно не варто, то це різко змінювати плани і дозволяти оточенню маніпулювати собою.

Кохання та спілкування 21 липня

Місяць у сузір’ї Діви — досить практичне поєднання, яке надає нам впевненості. Тим не менш, цієї п’ятниці зростання Місяця тільки починається, тому сумнівів і невпевненості значно більше. Астрологи рекомендують не форсувати подій, щоб своїм натиском не злякати потенційних партнерів. Тим, хто вже знайшов своє щастя, важливо дбати один про одного, виявляти лояльність та не загострювати уваги на неприємних темах.

Одяг та талісмани удачі цієї п’ятниці

Сьогодні важлива впевненість та спокій, а значить, удачу принесуть насичені сині, сірі та зелені відтінки в одязі. Уникати варто похмурих кольорів, здатних зіпсувати настрій. Не доречними будуть і наряди, що кричать, здатні викликати роздратування не тільки в оточення, а й стати причиною агресії самих власників нарядів.

Гармонійний образ доповнять вироби із срібла, здатні захистити від зовнішнього негативу. Не будуть зайвими сьогодні дерев’яні обереги та талісмани удачі, зроблені своїми руками.

Фінанси та робота у 5 місячний день

Завершити тиждень на позитивній ноті буде простіше, якщо дотримуватися складеного раніше плану та відмовитись від будь-яких ризиків. Сьогодні успіх принесе завершення поточних справ, відновлення раніше відкладеної роботи та складання планів на наступний тиждень.

Тим, хто хоче сьогодні крупно витратитися, варто прорахувати всі ризики та обов’язково убезпечити себе письмовими та завіреними за всіма правилами договорами. Недоречним буде старт нових проектів, які неможливо завершити до кінця робочого дня.

Настрій та здоров’я за місячним календарем

Зростання Місяця на самому початку, тому сил та енергії ще недостатньо. У зв’язку з цим п’ятниця — не час надмірних навантажень. Зберегти позитивний настрій буде простіше, якщо займатися знайомими та простими справами, не гаяти часу на з’ясування стосунків та своєчасно відпочивати.

Успіх принесуть і неспішні прогулянки на свіжому повітрі, а також збалансоване харчування та відмова від переїдання. Вдало пройде 21 липня і боротьба зі шкідливими звичками, які не лише позбавляють щастя, а й негативно позначаються на самопочутті.

Будь-який місячний день можна провести вдало і залучити до життя позитивні зміни, якщо навчитися керувати своєю енергією та частіше посміхатися.

You cannot copy content of this page