fbpx
Дозвілля
Міс Попка: у Британії сталася курйозна історія із вчителькою й ученицею

У Великобританії маму викликали на термінові збори в школу через те, що її п’ятирічна дочка не могла перестати сміятися над прізвищем своєї вчительки – міс Батт (Miss Butt у перекладі з англійської звучить приблизно як міс Попка. – Ред.).

Дочка Прісцилли Терумалай, Анналіза, зізналася мамі, що не може стримати сміх кожен раз, як чує прізвище викладачки, повідомляє The Daily Mail.

Мама обговорила це із самою вчителькою під час зустрічі, однак та не стала загострювати на цьому увагу і не мала незадоволений вигляд.

Однак через кілька днів Прісциллу викликали в школу на термінові збори за участі керівництва навчального закладу. Жінка була шокована подібною поведінкою. Після цього Прісцилла, у якої є ще одна дочка – 11-річна Дестині – хотіла перевести маленьку Анналізу в інший клас, проте її побажання було проігноровано.

“Школа відреагувала дуже бурхливо і я сильно розлютилася. Я відчуваю несправедливе ставлення, адже я довірила вчительці свою дитину, і тепер мені не подобається те, що вона в класі міс Батт”, – говорить мама дівчинки.

У підсумку вона роздумує над тим, щоб перевести Анналізу до іншої школи.

Читайте також:“ВВЕДИ СВОЮ АНЕСТЕЗІЮ”: ХВОРА НА РАК УКРАЇНКА РОЗЧУЛИЛА МЕРЕЖУ ВЛАСНОЮ МОЛИТВОЮ

Джерело.

facebook