fbpx
Перейти до вмісту

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила про рішення Уряду яке стосується внутрішньо переміщених осіб

  • від

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила про рішення уряду яке стосується внутрішньо переміщених осіб.

Так за словами Марини Лазебної  переселенці, які повернулися у місце постійного проживання, проте не мають де жити через зруйноване житло, будуть продовжувати отримувати від держави грошову допомогу на проживання.

Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.

Як зазначила міністр, відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» зокрема передбачено, що дія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи скасовується, якщо особа повернулася до покинутого місця постійного проживання.

У Мінсоцполітики дали роз’яснення: частина ВПО втратили житло, або воно пошкоджене настільки, що не є придатним для проживання, тому відповідно до рішення Кабінету Міністрів України у такому разі дія довідки не скасовується.

Відповідно, виплати допомоги на проживання таким людям будуть продовжені, оскільки фактично вони залишаються переселенцями, бо тимчасово втратили можливість жити у власному житлі.

Миру нам усім!

Позначки:

You cannot copy content of this page