fbpx
Дозвілля
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила про рішення Уряду яке стосується внутрішньо переміщених осіб

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила про рішення уряду яке стосується внутрішньо переміщених осіб.

Так за словами Марини Лазебної  переселенці, які повернулися у місце постійного проживання, проте не мають де жити через зруйноване житло, будуть продовжувати отримувати від держави грошову допомогу на проживання.

Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики України.

Як зазначила міністр, відповідно до статті 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» зокрема передбачено, що дія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи скасовується, якщо особа повернулася до покинутого місця постійного проживання.

У Мінсоцполітики дали роз’яснення: частина ВПО втратили житло, або воно пошкоджене настільки, що не є придатним для проживання, тому відповідно до рішення Кабінету Міністрів України у такому разі дія довідки не скасовується.

Відповідно, виплати допомоги на проживання таким людям будуть продовжені, оскільки фактично вони залишаються переселенцями, бо тимчасово втратили можливість жити у власному житлі.

Миру нам усім!