fbpx
Дозвілля
Міла ніде не працює. Юра ж заробляє добре. І його зарплати до певного моменту вистачало на сім’ю. Потім же чоловік став помічати, що запити Міли ростуть. Причому, просила грошей вона не на продукти або щось для будинку. Багато грошей було потрібно на оплату гуртків і курсів для її дочки від першого шлюбу

Юрій дуже довго ходив неодруженим. Уже, навіть, його молодший брат одружився і діточок завів, а Юра все ніяк не міг визначитися з кандидатурою майбутньої дружини. Всі родичі постійно розпитували про те, коли ж, нарешті, весілля буде. Вже й самому чоловікові ставало незручно. Коли йому виповнилося 35 р, він серйозно задумався про одруження.

Одного разу він в кафе зустрів свою колегу по роботі. Вона була не одна, а з подругою. Зав’язалася невимушене спілкування.

Міла дуже красива жінка. До того ж було видно, що вона пані не проста. І всі ці якості дуже сподобалися Юрію. Здавалося, що вона ідеально підходить йому. Коли вони стали спілкуватися ближче, чоловік дізнався, що у Міли є дочка. Вона вже школярка. Спочатку це якось його напружило. Потім він подумав, що наявність дочки ніяк не вплине на їх з Мілою відносини.

Коли пара стала жити разом, то все, дійсно, так і було. Дівчинка часто була відсутня вдома. Вона до обіду була в школі, після обіду відвідувала музичну школу і гуртки. А коли наступали канікули, мама відправляла її на відпочинок до бабусі.

Міла ніде не працює. Юра ж заробляє добре. І його зарплати до певного моменту вистачало на сім’ю. Потім же чоловік став помічати, що запити Міли ростуть. Причому, просила грошей вона не на продукти або щось для будинку. Багато грошей було потрібно на оплату гуртків і курсів для дочки.

– Юра, курси з англійської мови у Танюшки подорожчали. У цьому місяці ти зможеш дати мені на тисячу більше?

– Добре. Ти ж знаєш, я не проти того, щоб дитина розвивалася.

І такі подорожчання стали повторюватися із завидною постійністю. В один момент чоловік просто не витримав.

– Юр, вчора дзвонила класна керівниця Тані. Вона пропонує дітям всім класом поїхати на екскурсію в Карпати.

– І що?

– Звичайно, це прекрасна ідея. Але потрібно буде скластися на оплату поїздки. Це немаленькі витрати. Ну, я думаю, ти ж даси грошей? Адже не хотілося б, щоб дочка відокремлювалася. Всі інші батьки згодні. Ось тільки від нас відповіді чекають.

– Мила, мені і так недешево обходяться всі ці нескінченні гуртки і додаткові заняття. А взагалі рідний батько ніяк не намагається брати участь у вихованні доньки?

– Але ж ти знав, що у мене є дочка, коли пропонував мені жити разом. Якщо для тебе це не в радість, то і не потрібно було пов’язувати себе з жінкою з дитиною. Я від тебе такого не очікувала!

Після цих слів Міла розплакалася і пішла в спальню. Юрій подумав трохи, потім все ж вибачився перед Мілою і дав необхідну суму грошей. Однак він все одно дуже сильно переживав після цієї ситуації. Він просто не розумів, чому рідний батько зовсім не допомагає Тані. Тому він все ж пізніше вирішив знову поговорити з дружиною.

– Мила, ти не подумай, мені не шкода грошей на Таню. Але скажи, ти сама відмовилася від аліментів або твій колишній просто не захотів тобі їх виплачувати?

– Так, я сама відмовилася. Мені його подачки не потрібні.

– Мені здається, це неправильно. Адже якщо ти не хочеш, можеш з ним не спілкуватися. Але чому чужа по суті людина повинна забезпечувати дівчинку в усьому, а рідний батько спокійненько собі живе і не переживає про те, як наразі живе його дочка.

– Ах, ти виявляється, нам чужий? А я ж, думала, що ти любиш Таню, як рідну. Я вважала тебе порядним чоловіком. А ти нітрохи не краще мого колишнього.

– Міл, не потрібно так. Я ж теж можу образитись.

– Роби що хочеш. Але ніяких грошей від колишнього я просити не стану. А якщо ти не будеш давати мені грошей, то я знайду спосіб їх заробити. І якщо ти тепер усвідомив, що не готовий нести відповідальність за мене і мою дитину, тобі шкода грошей, то давай розлучимося.

– Нащо ж та? Адже можна прийти до якогось компромісу.
– Ні, я ні про що домовлятися не збираюся. Я пішла спати. А ти сьогодні спи на дивані у вітальні. Бачити тебе поки не хочу.

Юрію нічого не залишалося робити, як лягти в вітальні. Він довго не міг заснути. Все думав про те, як йому вчинити. Адже через гординю дружини йому доведеться завжди оплачувати всі витрати на дочку. І чим вона буде ставати доросліше, тим витрати будуть ставати більше. А рідний батько Тані живе непогано. Якось він бачив його фотографії в комп’ютері Тані. Він їздить на дорогій машині. Значить, дохід у нього пристойний. І вже на дочку він би грошей не пошкодував, напевно, якби не її горда матуся. Він зважився зустрітися з цим чоловіком і поговорити.

Але варто було йому лиш зателефонувати, аби призначити зустріч, як Міла вже збирала речі. Жінка пішла і не озиралась, навіть. для неї Юрій існувати припинив враз.

— Нічого про нього і про вас чути не хочу. наше спільне проживання було помилкою і ваш син так і не став чоловіком, хоч і вік має пристойний. – сказала коротко телефоном колишній свекрусі, коли та намагалась помирити молодих.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.