fbpx

Мікроблейдінг брів – що це, скільки тримається, ціни і відгуки

Мікроблейдінг брів – процедура, дуже схожа на татуаж. Вона також передбачає введення пігменту під шкіру, але принцип дії трохи відрізняється. Якщо при татуажі фарбувальний склад вводиться за допомогою машинки, то при мікроблейдингу вся відповідальність лягає виключно на плечі майстра. Саме він вводить пігмент під шкіру за допомогою спеціального пристосування, що нагадує найтонший скальпель. В результаті фарба не проникає дуже глибоко і завдяки цьому практично не розтікається. А результат буде максимально природним, так як досвідчений майстер зможе створити тонкі волоски різної довжини, що практично не відрізняються від натуральних.

Кому підійде така процедура. Мікроблейдінг дозволяє коректувати форму брів і домагатися їх максимальної природності, буквально створюючи 3D-ефект. Процедура рекомендована в таких випадках:

дуже тонкі брови;

асиметрія брів;

неправильна форма;

дуже світлі і практично непомітні волоски;

рідкі волоски;

повна відсутність брів (наприклад, після невдалої корекції або опіків);

шрами або рубці.

Підготовка до мікроблейдінгу. Щоб процедура пройшла нормально і не викликала ускладнень слід підготуватися до сеансу. За дві доби до нього не слід приймати aнтибioтики і не вживати алкoгoль.

Антибактеріальні препарати можуть спровокувати відторгнення пігменту організмом, а cпиpтне розріджує кpoв, що призведе до появи цукровиці і ускладнить роботу майстра.

Також небажано приблизно протягом тижня до мікроблейдингу засмагати і відвідувати солярії, після таких процедур шкіра, по-перше, огрубіє, по-друге, лущитиметься, що зробить колір блідим.

Як проходить процедура

Вона проводиться в кілька етапів. Перший – консультація косметолога і оцінка стану брів. Майстер підбере правильну форму і відповідний колір, підготує пігменти та інструменти. Другий етап – обробка зони анестетиком. Так як процедура досить болюча, краще проводити її під місцевим знеболенням. І, нарешті, третій етап – це безпосередньо введення пігменту під шкіру.

Скільки триває сеанс

Тривалість процедури залежатиме від бажаної густоти, форми і довжини брів, зазвичай вона становить близько 30-60 хвилин. Через місяць при необхідності проводиться корекція для домальовування нечітких або коротких волосків.

Читайте також: Личить усім: перукарі обрали універсальну стрижку для усіх жінок

Догляд за бровами після процедури

Після процедури не рекомендується допускати намокання зони. В першу добу не варто навіть вмиватися, а протягом одного тижня небажано відвідувати басейни, водойми, сауни, солярії і лазні. Протягом одного місяця не потрібно робити пілінги, адже вони видаляють верхні шари шкіри, причому разом з пігментом. Кірочки треба акуратно знімати, після цього можна обробляти брови антисептиком щоб уникнути інфікування.

Результат

Оцінити кінцевий результат можна лише через місяць після процедури корекції. Саме через такий проміжок часу пігмент розподілиться під шкірою і займе своє остаточне положення, а кірочки повністю відпадуть.

Скільки тримається пігмент? Тривалість ефекту становить близько 1-1,5 року, так як пігмент вводиться лише у верхні шари епідермісу, які з часом видаляються природним шляхом. Потім для підтримки результатів можна провести процедуру знову.

Протипоказання

Процедура протипоказана при oнкoлoгiчних та aутoiмунних хворобах, в період вaгiтнoсті, при гострих інфекціях, дерматологічних захворюваннях (з локалізацією в зоні обробки), а також у разі непереносимості пігменту.

Переваги і недоліки

Переваги:

Натуральний ефект, максимальна природність брів. Це підтверджують численні відгуки.

Ризик інфікування нижчий, ніж при татуажі, так як пігмент вводиться не в м’які тканини, а практично під шкіру.

Безліч варіантів відтінків. Досвідчений майстер підбере тон, який ідеально підходить саме вам!

Можливість домогтися ідеальної форми. Прислухайтеся до порад косметолога, щоб брови виглядали гармонійно і були виразними.

Недоліки:

Висока вартість процедури.

Хворобливі відчуття. Але вони незначні, особливо якщо використовується анестетик.

Відносно нетривалий ефект. Якщо порівняти, скільки тримається ефект татуажу, то мікроблейдінг в цьому плані буде програвати.

Відгуки про процедуру:

«Мені дуже не пощастило з майстром, він просто пoнiвечив мене! Довелося видаляти пігмент лазером. Так що всім раджу відповідально підійти до пошуку косметолога!»

«Якось в інтернеті натрапила на відгуки про процедуру мікроблейдінгу брів, фото і відео дуже вразили, тому я вирішила знайти майстра в своєму місті. Знайшла хороший салон і записалася. Було трохи боляче, потім кірки відпадали, але через місяць побачила свої шикарні і дуже схожі на натуральні брови. Ще й шрам сховала, задоволена дуже!»

«Мені мікроблейдінг сподобався більше, ніж татуаж, навіть на фото після процедури помітна різниця, брови більш природні, як справжні. І нехай результат тільки рік тримається, зате шкоди майже ніякої».

Скільки це коштує?

Ціна мікроблейдінга, як і будь-якої іншої послуги у салоні краси залежить від багатьох факторів. Це і досвід майстра, і якість фарби, і складність процедури. У середньому вартість її становить від 1200 до 2500 грн. Нерідко салони краси при корекції мікроблейдінга роблять знижку, тому повторна процедура буде коштувати дешевше.

You cannot copy content of this page