fbpx
Дозвілля
Мій начальник має дуже специфічний характер! Кожен день – нові випробування. У мене величезне бажання звільнитися, але чоловік категорично проти. Попереджає, що у такому випадку буде розлучення

Мій начальник має дуже специфічний характер! Кожен день – нові випробування. У мене величезне бажання звільнитися, але чоловік категорично проти. Попереджає, що у такому випадку буде розлучення.

Живемо ми в маленькому провінційному містечку. Раніше тут працювало велике підприємство, яке забезпечувало населення роботою. Але завод був оголошений банкрутом і зачинився. Я довгий час трималася в адміністрації підприємства, поки його повністю не ліквідували.

Після розрахунку мені більше року не вдавалося знайти роботу. Зарплати чоловіка нам не вистачало на особисті потреби я вже не кажу про розваги. Через деякий час мені,  випадково, вдалося влаштуватися на роботу в невелику фірму. Так би мовити по знайомству. Моя шкільна подруга з сім’єю переїжджала в інше місто і, по секрету, попередила мене заздалегідь про це. Це дало мені можливість завчасно відправити своє резюме власнику фірми. Через економію, питаннями працевлаштування він займався сам. І коли подруга оголосила про свій розрахунок, мені тут же запропонували місце. Моєму щастю не було меж. Але раділа я рано.

Вся справа в моєму безпосередньому начальнику. Він був вкрай здивований, що взяли мене, а не його протеже. Цілий місяць мого випробувального терміну він всіляко намагався показати, що тут випадково. Але мій досвід дав можливість впоратися з усіма складнощами і влаштуватися на постійну роботу. Я думала, що все, він заспокоїться. Але ні. Як виявилося, фантазія начальника не знає кордонів.

Зрозумівши, що в професійному плані йому мене не здолати, він взявся за моральний аспект наших відносин. Я приходжу додому і плачу. Але робити все одно потрібно.

Всі мої скарги на начальника чоловік сприймає, як небажання працювати. Він впевнений, що мені просто подобається бути вдома і витрачати зароблене ним.. Як же мені прикро чути такі слова від коханої людини.

А вчора він сказав, що, якщо я звільнюсь, він одразу подасть на розлучення. От так і живу. Чекаю, а сама не знаю чого.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.