fbpx

Мій колишній хлопець одружився і пропонує стати його коханкою.

Мій колишній хлопець одружився і пропонує стати його коханкою.

На той момент мені було 18 років, осінь та початок другого курсу інституту. Були вже шанувальники, які бажають зустрічатися, але якось не ті.

Якось подруга з іншої кімнати гуртожитку покликала мене на чай, сказавши, що прийдуть її друзі з рідного міста з тортиком. Я прийшла в звичайному одязі по-домашньому, не підфарбовуючись, як була.

Я сама не вірила в кохання з першого погляду, але те, що сталося на той момент, інакше не назвеш. Один із хлопців увійшов до кімнати, якось одразу ж наші погляди зустрілися, і в мене склалося враження, ніби ми знайомі.

Хоча це, звичайно, було не так, і я бачила його вперше. Я б не назвала його красивим, симпатичний, середнього зросту, широкі плечі. Але та енергетика впевненості та мужності, що виходить від нього, заворожувала.

Протягом усього чаювання та спілкування я гостро відчувала тільки його присутність, ми часто зустрічалися поглядами, мої щоки палали. Було водночас і незатишно і хвилювало. Бачила, що і йому я сподобалася, він завжди дивився на мене і якось особливо. Я не запам’ятала нічого, про що ми всі розмовляли, не запам’ятала, який чай був і з чим торт.

Повернулась до кімнати я на такому душевному підйомі, одразу ж зателефонувала найкращій подрузі та розповіла про знайомство та про те, як сильно він мені сподобався. Я не знала про нього практично нічого, крім імені та відчуття, що ми зустрілися не випадково. Поки я думала над тим як би дізнатися про нього у тієї подруги, вона сама прийшла і запитала чи можна дати Сергію мій номер, що він дуже просить.

Я не хотіла показувати своїх явних захоплень та хвилювання, просто сказала, що так, я не маю нічого проти.

З цієї хвилини я з телефоном навіть у туалет ходила, постійно здавалося, що він пікнув від смс, а якщо хтось дзвонив чи насправді приходила смс, то я вся завмирала, і в роті пересихало від хвилювання. Зі мною ніколи такого не було. Були закоханості, переживання, але все одно не йшли в жодне порівняння з тією бурею в душі, що не згасала після знайомства з Сергієм.

Наступного дня мені надійшло повідомлення з незнайомого номера, я розуміла, що це Сергій, а він у повідомленнях жартував, що таємний шанувальник. Ми переписувалися весь день, мене навіть температура, я боялася сказати щось не те чи не так. А ввечері стукіт у двері, відчиняю і стоїть Сергій з однією великою трояндою і, посміхнувшись, каже: «Ходімо в кіно».

Ми зустрічалися щодня, я бачила в ньому стільки переваг, що часом відчувала себе недостатньо для нього придатною. Він закінчив школу з медаллю, він чудово навчався в інституті та ще підробляв у таксі на своїй машині. Він захоплювався футболом і ходив любительською грати з друзями на стадіон, розбирався в машинах і часом робив за гроші якісь тюнінги авто, він міг підтримати будь-яку розмову.

Коли наші стосунки стали зовсім близькими, то навіть у цьому він був прекрасний. Мене зрозуміють ті, хто був близький з коханою людиною, коли пристрасть і любов сходяться воєдино і кожен чарівний дотик. Ми стали майже щоночі ночувати разом в одній із кімнат квартири, яку він винаймав з одногрупниками.

А по можливості, коли мої дівчата з кімнати виїжджали додому на вихідні, то я вже влаштовувала для нас романтичну вечерю і кликала до себе. Сергій був старше всього на 2 роки, а мені відчувалося, що набагато старше за мене. Так він уже був для мене чоловіком.

Далі стали виявлятися більше наші притирання та характери. Він був владним за характером, авторитарним, ревнивим. Йому хотілося поряд більш поступливу супутницю. Я ж завжди була дівчиною товариською, яскравою, привертаючою до себе увагу, але досить впертою і гордою.

Він ніби намагався мене втихомирити, зробити слухняною. А я хотіла бути у стосунках нарівні, я шкодувала.

Зрештою, Сергій мене покинув, сказавши, що у нас не вийде нормальних стосунків, ми не підходимо один одному характерами. Незважаючи на мої спроби та приниження, він все одно не передумав, був твердим у своєму рішенні.

За кілька місяців Сергій з’явився, написавши мені повідомлення. Надія на перемир’я в мені розгорілася, знову з’явився сенс та радість життя. Він наполяг на зустрічі, умовив.

Я збиралася на цю зустріч як ніколи. Ми зустрілися, але не наодинці, а в компанії його друзів, він дивився на мене особливо, видно було, як радий бачити. Але ніби якось відгороджено.

До нас приєдналися якісь дівчата, з одного з них Сергій почав активно фліртувати. Мені стало дуже неприємно, але дівчина і не винна, збоку взагалі було незрозуміло звідки я там і чия знайома. Ми грали в мафію, крокодила, пили.

Цікавий та веселий відпочинок великої компанії. Але мене розривало нерозуміння того, що відбувається. Та дівчина відповідала симпатією на флірт Сергія, а я ненавиділа її всім серцем і нічого не робила, продовжувала через силу посміхатися, брати участь в іграх.

Його друзі періодично поглядали на мене і мою реакцію, але поводилися нейтрально і мовчали щодо ситуації, що склалася. Може, вирішили, що ми залишилися друзями і в нас такі високі стосунки без претензії один до одного.

Сергій вирішив поїхати з другом, щоби відвезти дівчат. Я сказала, що теж поїду і попросила довезти до гуртожитку. Сергій здивовано і знехотя погодився, мабуть, бажаючи мене залишити в квартирі і чекати на нього.

Дівчат було троє, ще й я на задньому сидінні, було тісно, але ми всі стрункі і умістилися нормально, за кермом друг і Сергій сів на переднє сидіння. Всю дорогу обертався, спілкувався з дівчатами, я ж сиділа, як води набравши в рот, і плануючи приїхати і наплакатися вдосталь.

Та сама дівчина, з якою він фліртував, уже почувала себе якоюсь фавориткою і поводилася з перевагою, ніби Сергій уже їй належить.

Відвезли спочатку двох її подруг, потім почали питати її адресу, щоб відвезти її, але я не захотіла дивитися їх прощань біля її будинку, взяття телефону та іншого, по дорозі попросила зупинити, сказавши, що дістануся сама, не так далеко. Я вже вийшла з машини і пішла, коли Сергій наздогнав мене та обійняв.

Почав тримати, казати, що все це на зло мені, побачити мою реакцію, що він мені небайдужий. Умовив не йти і посадив знову в машину, сівши поряд зі мною на задньому сидінні. Та дівчина виглядала здивованою такому повороту його симпатії, дуже розчарованою і надутою. Її відвезли до дому, Сергій сказав тільки «поки» і все, вона ж піднявши підборіддя, попрямувала до під’їзду.

Ми повернулися до їхньої орендованої квартири. Трохи ще посиділи з вином і поспілкувалися разом, потім хлопці сказали, що спати хочуть лягти, і ми пішли  до Сергієвої кімнати.  Я розтанула, і ми провели ніч разом. Але на ранок він знову був якийсь дивний, довіз до зупинки та поїхав на навчання.

Я була пригнічена, думала, що я зробила не так. Він не писав, не дзвонив. На мої смс відповів якось прохолодно. Я зрозуміла, що продовження кохання не планується ним.

Протягом трьох років він то з’являвся, то зникав, бувало, і півроку не спілкувалися. У мене з’являлися стосунки, але нічого серйозного та довгострокового. Сергій же, як мрія та недоторканна струна моєї душі завжди був у моїй голові та серці. Я нічого не знала про нього, чи зустрічається з кимось чи ні.

Він оголошувався раптово, вмовляв зустрітися, що більше я упиралася, то більше переконував. Я соромилася своєї покірності, але все одно надія на те, що цього разу це буде відновленням наших відносин перемагала, і я з серцем, що вистрибує з грудей, збиралася на зустріч.

При останній зустрічі все було якось інакше, він дивився на мене з ніжністю, говорив про те, що давай бачитись частіше будемо. Це була якась особлива ніч, після якої він і вранці вже не був відсторонений. Але він все одно зник, і незабаром з’ясувалося, що одружився.

Після навчання я якийсь час попрацювала і пожила у цьому місті, потім переїхала до іншого. Я маю свої стосунки, роботу, плани. Але періодично мені пише Сергій, він каже, що ніколи не буду для нього чужою, що сумує, згадує.

Пропонує стати коханцями. Вже не так як раніше, коли просто привозив у орендовану квартиру, а з пропозиціями ресторану, кіно, прогулянок, готелю, подарунків. Говорить про бажання приїжджати до мого міста і бачитися там.

Дійшло до того, що просить просто мене побачити, просто пройтися моїм маршрутом від дому до роботи.

Мені це лестить, але не більше. Я вже не така наївна і бачу тепер ту картину, як він використав мене. Для мене табу зв’язуватися з одруженим чоловіком, нехай він і був колись моїм сенсом, моєю любов’ю.

Зараз я рада, що нас більше нічого не пов’язує, що позбулася цієї залежності і зараз у мене здорові стосунки у коханні та злагоді. Та й добре, що не стала його дружиною, якою він зраджує однозначно.

Я написала цю сповідь, щоб випустити назовні, озвучити те потаємне, що було, ту скалку в душі від спогадів про це. Адже я тоді чогось тільки не робила. Я не розуміла чим я для нього гірша, ніж та дівчина, з якою одружився.

А тепер розумію, я надто прогиналася і була готова на все, була перед ним слабка та передбачувана, без гордості та любові до себе. І ще я написала це для інших, щоб не повторювали моїх помилок.

You cannot copy content of this page