fbpx

Мій чоловік – чудова людина, але як все чудові люди має ряд дивацтв. Наприклад, ніколи не поїде на таксі, якщо до місця призначення курсує громадський транспорт. Вважає, що дарувати квіти – примітивізм. Краще купити дружині ковбасу. У будній день варену, у вихідні напівкопчену, а на свято можна побалувати і сирокопченою

Загалом, зовсім не романтик.

В один з похмурих січневих днів на кухонному підвіконні з’явилися два квіткових горщика. А в них дивним чином пробивалася цибуля. Ніжні стрілочки тяглися до світла, пахло весною. Треба сказати, що помітили ми з донькою цю пишність не відразу, а коли паростки досягли сантиметрів п’ять. Кожен день ми як два кота обнюхували горщики, хотіли з’їсти весну негайно. Але ми ж люди розумні, вирішили почекати, поки чоловіка не буде вдома і цибуля стане більшою, хоча б чуть-чуть. Чоловік би точно не дав зробити свято живота з таких маленьких паростків.

Нарешті настав день, коли ми вирішили йти на темну справу. Все складалося вдало – чоловік на роботі, цибуля підросла. Донька швидко накришила салатик: помідори, огірочок, перчик і цибулька, додали часник, полили олією і з’їли.

На наступний день чоловік помітив сліди злoчину. Вигукнув:

– Де мої рослини?

– Не сварися, але ми з’їли твою цибулю.

Його очі округлилися, обличчя наповнилося явними проявами крайнього подиву.

– Дорогі мої, ви з’їли НЕ цибулю! Ви зжерли свої квіти, які я з любов’ю вирощував на восьме березня! Вам вирощував! Хотів зробити сюрприз! Пізньої осені викопав на дачі дві цибулини нарцисів, потім робив їм штучну зиму, потім весну. Все по книзі. Точно розрахував час. Хто з нас не романтик?!

Що тут можна заперечити. Що ж. Якщо жінка в квітковому горщику бачить тільки їжу, то найкращий подарунок для неї таки – ковбаса.

Фото ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page