fbpx

Мешканець Луцька увійшов до Книги рекордів України завдяки листам, які у молодості писав коханій: 781 раз вжив слово “любов”

Чоловік почав перечитувати студентські любовні листи 3 роки тому, коли дружини не стало і вирішив, що ними варто поділитися з іншими.

Лучанину Євгену Філіпчуку – 82 роки. Він потрапив до Книги рекордів України за слово “любов”. Річ у тому, що у студентські роки чоловік активно листувався зі своєю коханою і вжив слово “любов” понад 700 разів.

Щороку після навчання в інституті на час літніх канікул чоловік приїздив до батьків, де на танцях і познайомився з Ольгою, яка згодом і стала його дружиною.

Закохані часто листувалися. Старим любовним листам понад 60 років.

За рік листування обоє написали 102 листи. На 427-ми сторінках рукописного тексту – 781 раз використали слово “любов”, – розповідає чоловік.

У шлюбі у подружжя народилося двоє доньок, виховали трьох онуків та четверо правнуків.

За студентське листування давно забули. Листи знайшла нова власниця дачі, яку продало подружжя. Подзвонила та запитала, що з ними робити. Пан Євген любовні листи забрав.

Чоловік каже, що листи почав перечитувати 3 роки тому, коли дружини не стало.

“Сів я за листи, почав їх читати десь о четвертій годині дня і вже спати не лягав. На ранок в мене вже було готове рішення: треба, щоб ці листи почитали люди”, – розповів чоловік.

Згодом він подав заявку до “Книги рекордів України”. Художня рада розглянула і дійшла висновку, що цей матеріал заслуговує на те, що дійсно відповідає рекорду України.

Чоловік переконаний, що найголовніше в житті – це любов, тому зараз працює над автобіографічним романом “Нехай розкажуть листи”.

Фото: Суспільне. Волинь

You cannot copy content of this page