fbpx
Події
Мережу розлютило “путінське мурло” з Херсона

У мережі з’явилася історія про те, як у Херсоні поставили на місце сепаратиста, якого обурив прапор України на лобовому склі маршрутного таксі.

Відповідна інформація з’явилася 15 червня Facebook на сторінці жительки Херсона Оксани Погомій.

За її словами, інцидент стався вранці, коли вона їхала на роботу в переповненому автобусі.

“Сьогодні їхала на роботу в маршрутці №6 – на лобовому склі прапор України. 9:00 ранку – маршрутка повна людей. Це мурло сідає поруч із водієм і починає віщати на всю маршрутку, що це Америка в усьому винна, і ми з Росією брати навік. Водій його осадив. Я промовчала. Але коли ця сволота на всю маршрутку заявила, що він за Путіна і який він молодець – моя толерантність закінчилася!” – написала жінка.

“Звичайно, він відразу дав задній хід, сказав, що мені почулося. Але оскільки він навмисно віщав на всю маршрутку – почутись мені не могло. Пообіцяла здати його в СБУ – заткнув. Фото додається”, – йдеться в тексті.

Жінка вважає, що йдеться про навмисну провокацію.

“Ну, і, може, досить бути толерантними? Вважаю, що спеціально провокатор їхав – народ промовчить, значить, хтось мовчки підтримує, а іншим плювати. А потім прапорами на площі махати почнуть, б*яді! Розлютив, с*ка!” – емоційно резюмує Оксана Погомій.

Читайте також: Євро-2016: реакція тренера збірної Росії на програш (відео).

Джерело.