fbpx

Мережа “Фора” масово обманює своїх покупців. Фотофакт.

Мережа магазинів додатково заробляє на маніпуляціях з цінами.

В інтернеті з’явилось фото, зроблене одним із покупців мережі магазинів “Фора”, яке доводить, що мережа масово обманює своїх покупців. На фото видно, що ціна товару в чеку та ціна товару на стійці в торговельному залу відрізняється. Так, упаковка молока, яка нібито коштує 12,93 грн, насправді обійшлась покупцю в 14,24 грн. Тобто на 1,31 дорожче, ніж заявлена ціна.

Виходить, що мережа “Фора” тільки на одному пакеті молока заробляє на 1,31 грн більше, при цьому вводячи в оману своїх покупців. Подібні випадки в магазинах цієї мережі непоодинокі. В інтернеті постійно з’являються розповіді про невідповідність цін у торговому залі й чеках. Керівники магазинів на це реагують спокійно, просто пропонуючи покупцям повернути товар, але при тому не змінюючи цінники на правильні.

Якщо уявити, яка кількість товарів у мережі магазинів “Фора” має маніпулятивну ціну та яка кількість покупців щодня купує товари в цих магазинах, можна легко уявити, який додатковий, але не зовсім чесний прибуток отримують власники магазинів “Фора”.

Як кажуть фахівці з захисту прав споживачів, такий прийом використовують для створення ілюзії привабливої, невисокої ціни. На касі виявляється, що товар насправді коштує дорожче, але більшість споживачів просто не перевіряють свої чеки.

Читайте також: «Підприємство смерті» для українських дітей в Угорщині (відео)

fora

Джерело.

You cannot copy content of this page