fbpx

Мені зрадив мій коханець, який є начальником мого чоловіка. Тепер каже, що розповість про наш роман моєму чоловіку, якщо я буду заважати йому проводити час з іншими жінками. Але як він міг мені зрадити, я думала у нас кохання.

Мені зрадив мій коханець, який є начальником мого чоловіка. Тепер каже, що розповість про наш роман моєму чоловіку, якщо я буду заважати йому проводити час з іншими жінками. Але як він міг мені зрадити, я думала у нас кохання.

Рік тому мій чоловік Олег влаштувався на роботу в юридичну компанію. І на Новорічний корпоратив запросив мене аби я познайомилась з його колегами. І під кінець вечора він представив мене своєму керівнику Івану, тоді в мене аж мурашки по тіло пішли від його погляду. До кінця вчора ми з Іваном дивились одне на одного постійно, наче закохані діти. Коли мій чоловік відійшов на декілька хвилин Іван підійшов до мене, та дав мені свій номер, я йому звичайно не відмовила.

Так і почались наші стосунки в таємниці від мого чоловіка. Спочатку я думала це роман на декілька зустрічей, але місяць за місяцем і ми закохались.

Чоловік нічого не підозрював, бо Іван давав йому так багато роботи, що той і дома рідко бував. Навіть їздили до Одеси на відпочинок поки чоловік був у відрядженні у Львові. Я себе відчувала з ним найщасливішою жінкою, наче мені знову 18 років і це моє перше кохання.

Я вже навіть почала думати над тим аби розлучитись з чоловіком і почати жити з Іваном. В нас іноді були розмови про це, але потім ми все переводили в жарт.

І от через рік наших стосунків, я дізналась що у Івана є ще декілька дівчат з якими він проводить час. Я звичайно була обурена такою поведінкою, бо думала що у нас все серйозно. Ми домовлялись, що в нього крім мене нікого не буде.

Сказала йому,  що не дозволю бачитись з іншими жінками. Нехай обирає або я, або вони. А Іван у відповідь сказав, що розповість про наш роман моєму чоловіку. Я не очікувала такої підлості від нього, адже думала у нас все серйозно. Але він досить серйозно мені це сказав, і ми дуже посварились.

Вже 3 дні Іван не бере слухавку від мене, я вже хвилююсь чи не подумав він мене провчити за таку мою поведінку. Навіть своєму чоловіку намагаюсь не потрапляти на очі.

Не знаю, що тепер робити. Не хочу його ділити з іншими жінками, але я не хочу аби він розповів все чоловіку. Адже сімейне життя мене влаштовує, Олег у мене хороший та кохає мене безмежно.

Що робити в такій ситуації?

 

You cannot copy content of this page