fbpx
Дозвілля
Мені здається, що світ зійшов зійшов з рейок і все навколо не так, як повинно бути. Моя мама – наречена. Але ж їй 65. Я не проти того, щоб вони спілкувалися, але він прямо наполягає на шлюбі, а свого житла не має. Однак мама себе уявила молодою і готовою до пригод. Тепер готується до весільного торжества, після якого прописка і зміни в порядку успадкування квартири

Мені здається, що світ зійшов зійшов з рейок і все навколо не так, як повинно бути. Моя мама – наречена. Але ж їй 65.

Я б раділа за неї, але не вірю в щирість почуттів нареченого. Якби їй було 40-50 років, то я б зрозуміла і прийняла таке рішення: провести життя разом, проводити час разом, планувати майбутнє. Але не в такому віці ж?

Так, мама все життя доглядала за собою і продовжує це робити, купуючи нові наряди, користуючись косметикою і ніхто її ніколи не називав бабкою. Можна ж просто спілкуватися, зустрічатися або жити разом, але без штампу в паспорті. Та гуляйте ви в парку, пийте чай з десертом в кафе. Але ні, потрібно обов’язково йти в ЗАГС.

Я, звичайно, нічого не маю проти того, що у неї є залицяльники і вона не дістає мене. Мамі це тільки на користь – вона весела і бадьора, адже залицяльники цілують їй ручку і роблять компліменти.

Так ось і гуляйте собі. Поїдьте відпочити на моря. Але їй чомусь потрібне весілля. Може їй сумно стало? Адже батька рано не стало.

Після нього у мами було два чоловіка. Останнього не стало 6 років тому, залишивши її одну. Я пропонувала їй переїхати до мене жити, але вона рішуче відмовлялася. Сказала, що сама в змозі обслуговувати себе, зі здоров’ям все нормально і не доведеться ділити кухню. А там, де вона живе у неї всі подруги, також є клуби для пенсіонерів. Нудьгувати їй ніколи, вона то на танці ходить, то чаї п’є в кафе з подружками. Також всі маму знають в поліклініці і не потрібно до нових спеціалістів звикати.

В результаті таких танців і знайшовся жених. Молодше він її на 7 років – спритний і енергійний дідусь.

Я не проти того, щоб вони спілкувалися, але він прямо наполягає на шлюбі, а свого житла не має. До мами він жив з дочкою своєю, але вона весь час намагалася від нього позбутися.

Тепер він розповідає мамі про свої серйозні наміри і велику любов. Але чи правда це? Не зрозуміло.

Можна ставитися серйозно і без шлюбу. Проводьте час разом, живіть і радійте один одному, не ускладнюючи життя штампом.

Однак мама себе уявила молодою і готовою до пригод. Тепер готується до весільного торжества, після якого прописка і зміни в порядку успадкування квартири. Хочу з нею поговорити, аби квартиру вона переписала вже зараз на мене і лиш тоді бігла в РАЦС. Навряд, після такого кроку “жених” затримається на довго.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка ілюстративна – pexels.