fbpx

Мені відразу не сподобався профіль нової чоловікової подруги у соцмережі. Але фото вирішила переглянути до кінці і отетеріла. На одній світлині я бачу її в костюмі Єви, а фото зроблено в ванні в нашої квартири!

Як реагувати не знаю, скажу відразу. Ситуація неординарна, говорити чоловікові про свої підозри чи ні, не розумію. Можливо я собі сама щось навигадувала.

Все почалося ще три місяці тому. Чоловік ніколи не сидів в соціальних мережах, а ось вирішив зареєструватися. Відразу когось додав в друзі. Я цих людей не знаю, так як познайомилися тільки після університету, вже коли працювали в одній фірмі. Так ось, через кілька днів після реєстрації домовився він погуляти нібито зі своїми шкільними друзями. Не знаю, як вони всі зібралися в столиці, хоча він родом із Ужгорода. Ну гаразд, сказав, що підуть трохи погуляти в кафе, буде їх восьмеро. Прийшов в той день не надто й пізно, близько першої години ночі, тверезий і адекватний.

Через кілька днів новоявлений друг зазначив його на фотографії, де було всього три чоловіки і всього одна дівчина. Я відразу запитала – хто це. Він відповів, що колишня однокласниця, вона пішла після дев’ятого класу. Більше говорити не став, сказав, що зовсім її не пам’ятає. Ну гаразд, я цю ситуацію відпустила, навіть зовсім не замислювалася. Так, втім, і думати тут нема про що – просто звичайна зустріч однокласників, нічого надприродного.

І ось два дні тому вирішила я подивитися його друзів на цьому горезвісному сайті. Друзів у нього небагато, я їх усіх знаю, ну за винятком тих, що зі школи. Абсолютно випадково побачила я знову цю дівчину в друзях і дай думаю загляну, як склалося життя у людини. Її складно не помітити – яскрава брюнетка, волосся довге, напевно навіть нарощене. Але не в цьому справа. Заходжу я до неї на сторінку, всі фото, скажу прямо, не надто вже скромної мадам. Мені відразу вона не сподобалася, але гортаю далі. І ось через п’ять фотографій я бачу її в костюмі Єви, а фото зроблено в ванній в нашої квартири! Це якийсь абсурд думаю. Спочатку не вірила, сум’яття, потім я пішла в ванну подивитися, може це у мене вже щось з головою. Але ні ж, все правильно, навіть висить мій улюблений рожевий рушник на тому ж місці, де я його зазвичай вішаю. Мене трясло приблизно години чотири, чоловік якраз був в цей час в гостях у батьків, тому нічого не бачив.

Потім я трохи прийшла до тями і почала думати, що ж це може означати. Чоловік, звичайно, раніше любив з друзями зайвого перехилити, але ось уже рік як одружені і ніяких приводів для ревнощів не давав. Коли це все могло статися я абсолютно не розумію. Працюємо ми обоє вдень, а ввечері разом їдемо з роботи додому. Ну жодного разу я не пам’ятаю, аби він відпрошувався, або мене не було вдома довго.

Скажіть хоч ви мені, що це таке може бути. У мене ріжки виросли, чи це якийсь надприродний збіг обставин?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page