fbpx
Дозвілля
Мені шістдесят п’ять і я вже на пенсії. Але замість довгоочікуваного і заслуженого відпочинку, отримала дещо інше і зовсім несподіване

Я бабуся трьох чудових онуків. Моїй онуці 5 років, а хлопчикам-близнюкам по 6.

Дочка вийшла заміж досить рано. Я довгий час відмовляла її від такого поспішного заміжжя, але мене ніхто не слухав.

Через рік велике кохання дало свої плоди — з’явилися внучата. Доньці було складно за ними самій наглядати. Я їй допомагала і вдома, і за дітками дивилася. Одразу після роботи мчала до онуків, щоби донька могла поспати. А через 9 місяців я вийшла на пенсію тож змогла ще більше часу приділяти малюкам.

Я гуляла з хлопчиками щодня, бігала за продуктами, допомагала по дому. Коли все почало налагоджуватись, донька заявила, що вона знову при надії. Мені довелося забути про свої справи, віддалитися від чоловіка, адже з появою онуки турбот стало ще більше. Я залишалася на ніч, забирала старших до себе, давала доньці гроші, бо з фінансами у молодій сім’ї було зовсім туго. Зять взагалі не напружувався, бо його батьки мешкали у селищі.

Дітки підросли – я думала, що можу нарешті насолодитися заслуженим відпочинком, але ні ж. Донька знаходила безліч причин, щоб залишити на мене дітей. Навіть коли близнюки пішли в садок, легше мені жити не стало.

Донька завбачливо віддала синочків у садок біля мого будинку. Мені доводилося водити і забирати їх щодня, часто вони тижнями у мене жили. Окрім цього, донька підкидала мені ще онучку. Я не могла їй відмовити і в цьому моя головна помилка. Донька з чоловіком почали подорожувати, ходити на гостину, кінотеатрами, а дітей залишали на нас.

Я більше не можу жити у такому ритмі, бо вік дає своє. Мені потрібна тиша та спокій. Я хочу зустрічатися з подружками, їздити на дачу та ходити на фітнес, а не бути безкоштовною нянею. Донька користується моєю любов’ю до онуків. Мені дуже прикро, що моя дитинка так до мене ставиться. Я відмовити їй не можу – лячно зіпсувати наші стосунки.

Чоловік каже що в усіх бабусь і дідусів доля така. Але одне діло допомагати інколи, а інше повністю утримувати і виховувати онуків при живих батьках.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.