fbpx
Дозвілля
Мені одного разу знадобився паспорт чоловіка, я знайшла його в документах і віднесла сканувати. Зовсім випадково перевернула на ту сторінку, де стоїть штамп про шлюб, а там замість одного штампа два!

З чоловіком прожили разом десять років. Різні бували життєві ситуації, бувало, що сперечалися, роз’їжджалися на кілька днів, але завжди поверталися і мирилися. Два роки після весілля у нас з’явився син, я б могла назвати нас звичайній сім’єю.

Але ні, виявилося, що я живу лише в ілюзії, раніше таке могла побачити тільки в якомусь бразильському серіалі і ніколи б не подумала, що таке може статися в моєму житті! Два роки тому знайшла у чоловіка листування з жінкою. У повідомленнях явно присутнє загравання, але нічого конкретного. Промовчала… Нічого не сказала, хотіла подивитися що буде далі.

А далі чоловікові почастішали повідомлення пізно ввечері. Я не втрималася, спробувала вихопити у нього телефон з рук, щоб поглянути що там. Чоловік швиденько заховав телефон і категорично відмовився щось мені показувати, В результаті я так нічого і не побачила. Я тоді дуже сильно образилася на нього, але поступово все стихло, листувань більше не знаходила.

Чоловік влаштувався на нову роботу, почав постійно їздити у відрядження. Я, якщо чесно, була навіть рада, менше прання і готування. Але ось мені одного разу знадобився його паспорт, я знайшла його в документах і віднесла сканувати. Зовсім випадково перевернула на ту сторінку, де стоїть штамп про шлюб, а там замість одного штампа два!

Другий штамп про наше розлучення, який був поставлений півтора роки тому!!! У мене затряслися руки і ноги, у мене затряслося все, що тільки може. Яке розлучення? Як? Чому? І ось тут якраз і почався мій бразильський серіал. Чоловік, прийшовши додому, і побачивши мене з паспортом в руці, спокійно і холодно сказав, що вже давно мене не кохає, ми розлучені, він переоформив всі машини і нерухомість на свою нову любoв і я повинна з’їхати з його квартири.

Мене виставили за двері з одним чемоданом мого одягу, я втратила все відразу, просто втратила все своє життя і ніби опинилася в чужому житті. Зараз я звернулася до адвоката, але він запевняє, що шанси малі, так як мій колишній чоловік все зробив дуже хитро і грамотно. А я довіряла цій людині, я жила з ним під одним дахом стільки років…

Аліна, 33 роки, м. Хмельницький.

Фото ілюстративне.