fbpx
Події
«Мені немає за що переживати. Я до цієї справи не причетний»: Справа щодо таємничого зникнення Тараса Познякова набирає нових обертів

Справа щодо таємничого зникнення львів’янина Тараса Познякова набирає нових обертів. Про це пише видання “Високий Замок”.

Нагадаємо, 25-річного Тараса Познякова, який працював помічником судді Шевченківського районного суду, востаннє бачили у квітні 2016 р., коли він поїхав власною машиною до Києва. Відомо, що по дорозі він погодився підвезти двох осіб, які назвалися учасниками АTО. Згодом автомобіль Познякова зі слідами кpoві знайшли у Києво-Святошинському районі. Про самого Тараса досі нічого невідомо.

“Керівнику львівського «Правого сектора» Тарасу Бобаничу (на фото) вручили повістку на допит до ГПУ у справі про вбuвcтво львів’янин Тараса Познякова. Про це “Правий сектор” повідомив на своїй сторінці у “Фейсбуці”. Я зателефонувала до пана Бобанича (Хаммера), аби дізнатися, як він відреагував на повістку, чи причетний до цієї резонансної справи?

З’явитися у Генпрокуратуру Тарас Бобанич має 6 лютого. “Мені немає за що переживати, я до цієї справи не причетний, – каже він. – Тому поїду до Генпрокуратури і відповім на усі їхні запитання”.

Читайте також: Слiдчі за півтора року не знайшли ні тiла, ні вбuвці: Генпрокуратура визнала неефективним слідство у справі Тараса Познякова

Тарас Бобанич запевняє, особисто Тараса Познякова не знає. Читав хіба що про цю справу у ЗМІ. “До мене уже приїжджали слідчі з Генпрокуратури, ставили низку запитань, – веде далі керівник львівського “Правого сектору”. – Називали прізвища людей, які мені не знайомі. Також слідчі запитували, чи знайомий я з одним із пiдoзpюваних у вбuвcтві Познякова (Луаном Кінгісеппом, позивний «Лука»). З «Лукою» востаннє перетинався у серпні 2015 року, у зоні АTО. Ми спілкувалися. Знайомі з ним ще з Майдану. З того часу не знаю, де він перебуває”.

На своїй сторінці у “Фейсбуці” Бобанич написав, що у слідства “є відомості, що я зустрічався з Тарасом Позняковим і вимагав у нього 10000 доларів». На що Бобанич відповів: “Жодних грошей у нього не вимагав”.