fbpx
Дозвілля
“Мені на сьогоднішній день настільки болісно, що не хочу про це говорити”,- Козловський вперше розповів про розрив з Раміною

Віталій Козловський зізнався, що після раптову розлуку з його нареченою Раміною Есхакзай він переживає біль. Однак він все ж вдячний екс-коханій за почуття, які вона йому дарувала. Про це сьогоднішній холостяк Віталій зізнався в інтерв’ю для “Світського життя”, передає 24 канал.

“Я можу зараз сказати лише одне, що двері в своє минуле я закрив. Коли двоє розходяться, для когось це – дуже болісно. Мені на сьогоднішній день настільки болісно, що я просто не хочу про це говорити. Коли мені було щасливо на душі, я говорив про це, кричав. Зараз не хочу говорити, підіймати цю тему”,– стверджує артист.

Він також розповів Катерині Осадчій, наскільки далеко зайшла їхня підготовка до весілля із Раміною.

“Обручки були вже замовлені і фактично куплені”, – зазначив він.

Навіть попри те, що екс-обраниця тролила Віталія в соцмережах, він все одно висловив вдячність Раміні.

“Я навпаки настільки вдячній цій жінці, за те, що вона подарувала мені справжнє почуття кохання. Я самоствердився, що вже готовий до сім’ї і дітей, я дуже сильно цього хочу. Але доля відвела саме від цієї жінки. І все складеться, але вже не з нею”, – додав виконавець.

Читайте також: “Стимулювати втомилася”: Mamarika розповіла, коли нарешті вийде заміж(відео)

Нагадаємо, що 12 вересня Раміна оголосила, що розходиться з Віталієм. Причину розриву модель не уточнювала, але додала, що неготова до шлюбу. Тоді співак почав публікувати свої вірші, адресовані колишній нареченій. Дівчину це дещо роздратувала і вона вирішила відповісти йому. При цьому, відповідь Раміни була дещо грубою.