fbpx

“Мені казково пощастило”: MONATIK розповів, чому вважає дружину героїнею (фото)

Співак розговорився про особисте.

Український співак і тренер вокального шоу “Голос.Діти-4” MONATIK (Дмитро Монатік) розговорився про свою дружину Ірину Демічеву і розповів, чому вважає її героїнею, пише Лайм

“Це просто приголомшлива жінка і мені казково пощастило. Вона втілення всього, що має бути в жінці для мене. Вона пройшла зі мною всe: вогонь і мідні труби, все, що було. Ми починали з орендованої квартири, в якій зі свого у нас був тільки матрац “, – зізнався співак.

За словами Дмитра, Ірина його дуже мотивує: “Ми стартували разом, кожен крок, і я не можу не цінувати цей момент, тому що вона була зі мною, коли у мене були абсолютно опущені руки. Вона говорила:” Ні, у тебе все вийде, ти зможеш “.

Читайте також: СТАЛА ВІДОМА СПРАВЖНЯ ПРИЧИНА ЗВІЛЬНЕННЯ КАРПАЧОВА З ТЕЛЕКАНАЛУ СТБ

Співак зізнався, що захоплюється своєю коханою. “Коли вона подарувала мені двох синів, вона просто героїня. Я був на двох пoлoгах, я бачив, що переживає жінка. Вона для мене героїня і я захоплююся нею”, – підкреслив він.

Відзначимо, що Дмитро Монатік намагається не афішувати своє особисте життя, у всіх інтерв’ю лише відзначаючи, що у нього є кохана дружина і діти.

You cannot copy content of this page