fbpx

Мене вразило, як живуть люди: Ірина Федишин показала, як відпочила в Індії(відео)

Українська співачка і учасниця “Голосу країни” Ірина Федишин, яка показала своє нове столичне помешкання, днями повернулася з Індії, пише ТСН.

Виконавиця розповіла, що побувала у цій країні вперше. Індія, розповіла Федишин, справила на неї двояке враження.

“Це країна контрастів. Є місця, де може бути все ідеально, а зовсім поряд – суцільний безлад! Мене вразило, як живуть люди і в яких умовах! Багато з них сплять просто на вулиці! У кого є квартири, вони зовсім малесенькі. Дуже багато людей! Як у мурашнику! Місцеві часто просили зробити фото зі мною, адже для них білявки – це екзотика”, – сказала Ірина.

Також артистка розповіла, що індійська їжа дуже відрізняється від нашої своєю гостротою. Ірина попередила прихильників, що купувати на вулиці в Індії їжу небезпечно для туристів.

Читайте також: Ірина Федишин на 60-річчя батька презентувала йому розкішний автомобіль (фото)

“Готується все у не дуже стерильних умовах!  Все побачене настільки мене вразило, що навіть у ресторані було не просто їсти! Я погуляла містом і не тільки вдень, але й у ночі! Все безпечно! Правда, прогулюючись опівночі, я зустріла корову, яка теж прогулювалася вуличками міста. Для індійців це священна тварина. І вони не їдять яловичину!” – розповіла Федишин.

А от що насправді сподобалося зірці в Індії, так це манго.

“Що найбільше мені сподобалося і що смакувало в Індії – це манго! Просто дуже смачно! Я, навіть, прикупила собі додому! А ще в Індії дуже доброзичливий народ! Нас дуже тепло зустрічали і проводжали!” – зізналася Ірина.

You cannot copy content of this page