fbpx
Дозвілля
MELOVIN розповів про відносини з фіналісткою нацвідбору “Євробачення-2018” TAYANNA(відео)

Молодий український виконавець MELOVIN, який завоював право представляти Україну на міжнародному конкурсі “Євробачення-2018”, заявив, що у нього немає конфлікту з фіналісткою нацвідбору TAYANNA, йдеться у “Світському житті”.

“З TAYANNA ми завжди перетиналися, ми завжди ставили один одному якісь питання, бажали удачі. Немає конфлікту між мною і TAYANNA. Є конфлікт між мною і кимось там, чимось, бо, можливо, хтось вважає мене конкурентом, хтось заздрить, інший ще щось. Я не звертаю на це уваги”, – зазначив артист.

На питання Катерини Осадчої, кого з фіналістів другого півфіналу “Євробачення-2018” MELOVIN вважає своїм конкурентом, він відповів:

“Я з Одеси. Мене виховувала одеська сім’я, “такі да”. І мене навчили такому факту, який, мені здається, звучить завжди дивно: “Головний конкурент – це ти в дзеркалі””.

Читайте також: Тількіневін, катapaкта: українська співачка poзлютила мережі образою MELOVIN

Підтримати артиста на міжнародній першості в Лісабоні збирається його наставник в одному з вокальних шоу Ігор Кондратюк. Він планує поїхати на “Євробачення-2018”, але не в складі офіційної делегації.

“Я ніколи не дружив з українськими політиками і ніколи не був халявщиком. Я ніколи не літав на матчі київського “Динамо” Ігоря Суркіса в його літаку. Я завжди літав сам, навіть, коли це було дуже дорого. Халява – це не моє, тому делегація мене взагалі не цікавить. Мене цікавить – поїхати підтримати MELOVIN. Чи зможу я це зробити чи ні, я ще не знаю”, – зазначив Кондратюк.

Нагадаємо, MELOVIN прокоментував погpoзи його фанів на адресу вагiтнoї Джамали. Артист не вважає цих людей “меловінаторами”.

До речі, TAYANNA другий рік поспіль займає друге місце у фіналі Національного відбору “Євробачення-2018”. Цьогоріч співачка від журі отримала максимальну кількість балів – 6, а від глядачів – 4 бали. Тоді, як MELOVIN журі поставило 5 балів, а глядачі – 6.