fbpx
Події
Мелітопольські партизани ліквідували двох російських військових високих чинів

В умовах повної окупації міста, мелітопольські партизани продовжують активно боротися. Як повідомили у Запорізькій ОВА, партизани ліквідували кількох російських військових високих чинів.

За даними «РИА Мелітополь», це можуть бути “високопоставлені” окупанти, а до їх ліквідації, ймовірно, причетні місцеві “партизани”.

“Окупанти цю ситуацію намагаються приховати. Але саме сьогодні (17 травня – ред.) у місті російські військові посилено перевіряли приватний транспорт, ймовірно, у пошуках партизан”, – повідомили в Запорізькій ОВА.

Раніше повідомлялося, що на кінець квітня мелітопольські партизани здійснили майже 100 подібних вчинків.

Не дивно, що росіяни вирішили застосувати ще й інформаційний вплив – мелітопольці кажуть, що завезені росіянами до міста “шептуни”, намагаються посіяти в думки містян кілька меседжів, як то: “На початку війни влада здала місто”, “Україна кинула Мелітополь, саме тому не проходить евакуація, не виплачуються заробітні плати”, “Коли до Мелітополя прийдуть ЗСУ, то місто буде розбомблене”. Окупанти таким чином намагаються схилити людей до співпраці і перестати довіряти українській владі.

Щодо роздачі, так званої, гуманітарної допомоги, то попри величезне здорожчання цін, люди не спішать нею скористатися.

Так, у селі Велика Білозерка Василівського району за подачкою від окупантів прийшло лише 5 людей.
А у селищі Михайлівка колаборанти роздавали вкрадені українські ліки в лікарню, але буцім – це гуманітарна допомога від росії.

А бердянці скаржаться, що за період окупації місто занедбали – розвелася гусінь і комарі, а російські продукти поганої якості, пише 5 канал.

Фото: 5 канал.

05/18/2022