fbpx
Без рубрики
Меладзе виправдався за фразу “Героям слава!”

Він написав, що любить два народи – українців і росіян.

Російський співак Валерій Меладзе виправдався за слова “Героям слава!”, сказані у відповідь на “Слава Україні!” на одному із концертів.

На своїй сторінці в Instagram він заявив, що любить і українців, і росіян. Тому він не хоче когось з них ненавидіти.

“Люди, я хочу, щоби ви почули мене і зрозуміли мої слова. От уже 10 місяців я, як і багато інших людей, живу з відчуттям тяжкості та горя”, – заявив Меладзе.

“Так уже вийшло що народи, які я гаряче люблю, перебувають у конфлікті, в котрому гинуть люди. Я не можу та не хочу ненавидіти і не намагаюся комусь догодити. Я мрію лише про те, щоби антагонізм припинився та між близькими народами встановилася злагода. І заради цього я готовий віддати всі сили”, – наголосив він.

За це Валерія Меладзе гноблять в Росії

Бо нещодавно Валерій Меладзе на корпоративі в Дубаї вступив у діалог з гостем. Спочатку говорили про композицію “Салют, Вєра”, а потім згадали про Україну.

“Слава Україні, браток!” – сказав гість.

“Героям слава!”, – відповів Меладзе, піднявши чарку.

“О-о-о, красунчик. Обожнюю! Обіймаю”, – емоційно крикнув автор ролика.

В Росії назвали це “зрадою”. Тепер депутат Державної Думи Сергій Миронов і член Ради Федерації Олена Афанасьєва вимагають позбавити артиста громадянства.

Коментарі до посту співак вимкнув, однак його звернення принесло масу невдоволення росіян та чиновників.

Меладзе запропонували позбавити громадянства Росії, позбавити всіх держнагород, й навіть визнати іноземним агентом. Організація «Армія захисників вітчизни», написала на співака заяву до СК та Генпрокуратури. Вони вимагали не пускати Меладзе у РФ і з’ясувати, чи законно він отримав громадянство. А голова комітету Держдуми з питань сім’ї Ніна Останіна назвала його «зрадником Росії».

Наразі Меладзе поки не прокоментував ситуацію, яка склалась.

You cannot copy content of this page