fbpx
Дозвілля
Меладзе про учасницю “Х-фактора-7”: “Чому ця жінка ще не стала зіркою?” (відео)

Виступ учасниці «Х-фактор-7» Алли Івашиною підкорив суддів шоу. Андрій Данилко назвав співачку дівою, а Костянтин Меладзе здивувався, чому вона ще не стала знаменитою.

У минулому Алла Івашина вже пробувала свої сили на шоу «Х-фактор», проте не досягла успіху. Крім того, дівчина майже зайняла місце Слави з «НеАнгелів» , коли та чекала дитину, але і тоді її знову спіткала невдача. Співачка вирішила не здаватися і знову прийшла на «Х-фактор». Цього разу удача посміхнулася Аллі, і їй вдалося підкорити суддів сильним вокалом і красою.

«Слово« красива »навіть не підходить до Вас. Ви для мене діва. Ви мені дуже подобаєтесь », – прокоментував виступ дівчини Андрій Данилко .

Костянтин Меладзе і зовсім здивувався, чому Алла досі не стала зіркою в Україні. «Є думка, що поєднання у жінки краси і розуму – це вкрай рідкісна якість. Коли красива жінка ще й співає, по-справжньому, голосно, потужно … Питання виникає одне – чому ця жінка не популярна в нашій країні зірка? Просто дивно. Для мене дивно, чому я Вас раніше ніде не бачив і не чув. Готова артистка », – сказав Костянтин.

Залишився в захваті від виступу Алли і Антон Савлепов: «Чоловіки вставали зі своїх місць, кричали« браво »у відповідь на Ваш виступ. І не дарма. Ви проводите певний ефект ».

Читайте також:“ГОЛОС. ДІТИ – 3”: НЕЗРЯЧА 10-РІЧНА ДІВЧИНКА ДО СЛІЗ РОЗЧУЛИЛА ТРЕНЕРІВ СВОЇМ ВИСТУПОМ – ЧОМУ НЕ ОБЕРНУЛИСЬ?! (ВІДЕО)

А ось єдина дівчина в журі «Х-фактора-7» спів Алли не оцінили. Юлія Саніна розкритикувала високі ноти у виконанні учасниці і заявила, що та стояла на сцені «як укопана». В результаті, Юлія сказала дівчині «ні», але це не завадило їй пройти далі, адже заповітних три «так» від чоловіків вона отримала.

Джерело.

facebook