fbpx
Події
Медичний скандал: МОЗ планує закрити одне з головних відділень ОХМАТДИТу, – медики

Черговий медичний скандал. Відділення трансплантації кісткового мозку в дитячій лікарні ОХМАТДИТ можуть закрити. Про це сьогодні заявили лікарі відділення, пише канал 24

Звинувачують у цьому Міністерство охорони здоров’я, яке оголосило конкурс на посаду керівника лікарні. Нова людина, кажуть медики, стане кишеньковим чиновником МОЗ.

А міністерство, за їх словами, не зацікавлене розвивати українську трансплантологію. Мовляв, їм вигідніше відправляти онкохворих дітей за кордон.

Читайте також: Помер 28-річний нападник збірної України (фото)

На прес-конференцію медики запросили колишніх пацієнтів. З ними пішли до Міністерства передати звернення. Після чого родинам компенсували проїзд до столиці.

У МОЗ всі закиди відкидають. Навпаки, демонструють план будівництва ОХМАТДИТу, у якому буде ще одне відділення трансплантології кісткового мозку від не родинних донорів. Такі операції в Україні досі не виконують. Якщо перебоїв з фінансуванням не буде, відділення запрацює вже через два роки.

“Ми маємо намір побудувати і запустити в експлуатацію 24 ліжка, які даватимуть можливість проводити унікальні в Україні операції, що, в свою чергу, суттєво розвантажить держбюджет в частині тих коштів, які витрачаються на лікування за кордоном”,– заявив заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик.

Про призначення кишенькового головного лікаря – також спростовують. Кажуть, конкурс буде прозорим, громадськість та ЗМІ зможуть контролювати процес.