fbpx
Події
Маємо те, що маємо: справа щодо ДTП у Харкові отримала неочікуване продовження

Водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов, який також був учасником cмеpтельної ДTП у Харкові, наразі перебуває у лікарні та нікуди не збирається втікати, однак його взяли під охорону.

Про це заявив його адвокат Сергій Перепелиця, пише 24канал

“Слідчі дії планувалися, але чомусь їх не було здійснено. І мені дуже цікаво, чому безпосередньо в лікарні, у відділенні, де перебуває мій клієнт, чергують співробітники правоохоронних oргaнів. Ми не прохали застосувань до нас жодних засобів безпеки.

Розцінювати це як якийсь тиск або вплив – можливо, але ми не будемо когось звинувачувати в незаконних діях. Але маємо те, що маємо. Працівники правоохоронних oргaнів там присутні, і нам не повідомляється, хто це та для чого”,

– наголосив правозахисник.

За словами адвоката, його клієнт нікуди не збирається тікати, хоча у нього для цього було безліч можливостей.

Читайте також: МИ НА КОЛІНАХ ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ: СІМ’Я ЗАЙЦЕВОЇ ЗРОБИЛА ПЕРШУ ЗАЯВУ (ВІДЕО)

“Але він звернувся до лікарні і там перебувавє. У нього не якась Vip-палата, він лежить на загальних умовах. Тому, якщо хотів би, він вже кудись поїхав би. Тому я не вбачаю за необхідне стерегти або перебувати в лікарні”, – підкреслює він.

Також Перепелиця зауважив, якщо це охорона, то вона має надаватися за зверненням особи, що буде охоронятися, а такого звернення не було.

До слова, у прес-службі управління Нацполіції у Харківській області підтвердили, що до Дронова приставлено охорону.