fbpx
Події
Мати загиблого від голоду малюка намагалася заробляти на дітях в соцмережах (фото)

20-річна мати трьох дітей Владислава Трохимчук раніше відзначилася шахрайством, повідомляється в одній з груп для мам мережі “VK”. У соцмережі вона збирала гроші на лікування нібито хворої доньки.

“Це мама з нашої групи. Посилання виставляємо на загальний огляд, бо країна повинна знати своїх героїв в обличчя. Коли була зустріч НДП-Київ, ця горе-матуся сиділа з Наташею Фоменко (главадміном групи) поруч і мило з усіма розмовляла, попиваючи винце . Після зустрічі створився конференц-діалог в контакті, де дівчата з Києва здружилися і обговорювали різні проблеми і просто базікали. У тому ж діалозі була присутня Влада. У якийсь момент вона почала говорити нам, що у її дочки хвороба, але ні діагнозу, ні назв препаратів вона так і не надала “, – повідомляє адміністратор групи.

За її словами, довірливі дівчата скинулися, хто скільки міг.

“Але ми так і не добилися від неї пояснень, вона, не придумавши нічого кращого, покинула бесіду. Ми, дівчатка з Києва, які з нею спілкувалися бажаємо тільки двох речей – малятку міцного здоров’я, Владі справедливого і суворого покарання!”, – Зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, в київській квартирі без кого-небудь з дорослих дев’ять днів перебували двоє малюків – однорічний Данило і його дворічна сестра Аня. Хлопчик помер ще 3 грудня , а дівчинку вчора без свідомості і в виснаженому стані забрали до лікарні.

Їх 20-річна мама весь цей час перебувала у свого коханця на Березняках. Там же, з батьками чоловіка, проживає ще один двомісячний син горе-матері. Зараз вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав, а також про опікунство дітей .

Читайте також:ЦИВІЛЬНИЙ ЧОЛОВІК ЖІНКИ, ЯКА ЗАМОРИЛА У КВАРТИРІ ДІТЕЙ, ХОЧЕ ЗАЛИШИТИ СОБІ 2-МІСЯЧНУ ДОНЬКУ

Джерело.

facebook