fbpx
Події
Матір Євгена досі не може повірити, що сина більше немає. Зявилось відео трагедії, яка сталася у Греції

Матір Євгена досі не може повірити, що сина більше немає. Коли випишуть Анастасію з лікарні – теж неясно. Був ризик ампутації, але лікарям вдалося зберегти Насті ногу.

Читайте також: “ПОЇХАЛИ ЗА СВОЄЮ СМЕРТЮ”- МАТИ ЗАГИБЛОГО ЄВГЕНА ПЕРЕДЧУВАЛА ЛИХО (ВІДЕО)

Дочка розповіла матері – аварія сталася миттєво. Останнє, що пам’ятає — як човен з туристами на величезній швидкості влетів у катер. Дружині прямо в спину. Особу встановили за паспортом, який знайшли в нагрудній кишені. На упізнання тіла родичі вилетять у неділю.
“Його тіло знаходиться в морзі міста Пірей. Найближчим часом будуть налагоджені формальності з доправкою його тіла в Україну. Повноваження консула – надати сприяння в оформленні всіх необхідних документів і відправленні тіла в Україну. Самою відправкою тіла займаються відповідні служби і родичі померлого”, – сказала Ареста Старак, представник департаменту консульської служби МЗС України.

Трагедія сталася 16 серпня неподалік від Афін. Швидкісний катер на повному ходу врізався в човен, на борту якого перебували 20 туристів. Загинули троє і капітан. Ще п’ятеро відпочивальників з важкими травмами у лікарні. 77-річний капітан катера, який скоїв наїзд на екскурсійний човен, не постраждав.

“Причина аварії, що призвела до смерті людей, – ненавмисне вбивство. Ми вважаємо, що в зіткненні капітан катера не винен, ми все пояснимо це в суді”, – зазначив Александрос Лікурезос, адвокат капітана катера.

Читайте також: УКРАЇНЦІ ВІДТЯЛО НОГУ У ЖАХЛИВІЙ АВАРІЇ У ГРЕЦІЇ (ФОТО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook