fbpx
Події
Матір-одиначку, яку шукали всім селом, знайшли мертвою (відео)

Тіло жінки чоловік закопав у дворі, місцеві жителі разом з поліцією шукали потерпілу тиждень. У Миколаївській області знайшли тіло багатодітній матері-одиначки, 37-річної Марини Золотушко, яку розшукували як безвісти зниклу. За версією поліції, жінку вбив сусід і закопав її у дворі, повідомляє “Сегодня” з посиланням на ТСН.

Про зникнення Марини люди дізналися від п’ятьох дітей, які ходили по селу і звали маму. Старшому з них 19, молодшому 1,5 року. Тиждень разом з поліцією жителі шукали жінку всюди, поки не виявили людину, яка останньою спілкувалася зі зниклою. Однак місцевий житель почав стверджувати, що взагалі не знає Марину. Саме це поліцейських і насторожило, тому вони вирішили оглянути двір цієї людини, знайшли ділянку з м’якою землею. Там і виявили тіло жінки.

Мати підозрюваного говорить, що того вечора була в будинку, а син у дворі. У те, що він міг вбити сусідку, вона не вірить. “Може, хто інший зробив, а на нього повісили”, – говорить Ганна Барановська, хоча і визнає, що її син поводився дивно.

За словами сусідів, підозрюваний був відлюдним, в свої 48 жив за рахунок батьків і знущався над ними, бив і погрожував порізати на шматки.

У будинку чоловіка поліція знайшла холодну зброю та літературу про злочини. За словами сина загиблої Сергія Золотушка, там були тесаки, кастети, булави і якісь книги про магію.

Читайте також: 15-річна дівчина харчується на кладовищі (відео)

Чоловік в поліції зізнався у вбивстві. Він пояснив, що не стримався, коли Марина образила його, і почав її бити. Жінка померла.

Правоохоронці вважають, що підозрюваний може бути психічно хворим. Якщо його визнають осудним, чоловікові загрожує довічне ув’язнення.