fbpx
Події
Матіос розповів, з ким Шеремет зустрічався в Москві напередодні загибелі

Журналіст зустрічався з оточенням убитого російського політика Бориса Нємцова та українським екс-міністром Олександром Клименком.
Журналіст Павло Шеремет незадовго до своєї загибелі був у Москві, де провів низку зустрічей. Про це в ефірі 5 каналу повідомив заступник генпрокурора – головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Читайте також:МАТІОС ПОКАЗАВ ВІДЕО З ГРАБОВСЬКИМ І СКАЗАВ, ЩО ЦЕ НЕ ЄДИНА СМЕРТЬ (ВІДЕО)

“Не хочу вдаватися в конспірологію, але на останній зустрічі з Павлом ми обговорювали багато речей – він завжди був оптимістом, це світла людина, але в той момент він сумними фарбами описував ситуацію свого перебування десь три тижні тому в місті Москва”, – розповів Матіос.

За його словами, Шеремет зміг зустрітися “з усіма, хто був у близькому оточенні Нємцова”.
“Не хочу робити акценти, але так було, і він про це розповідав… У силу журналістської діяльності він відвідав так званий офісний центр Москва-Сіті, де всі наші квазі-вигнанці, яких ми обов’язково дістанемо й засудимо – в нього була зустріч з одним із таких вигнанців – екс-міністром доходів і зборів Клименком. Але ми не встигли обговорити суть цієї розмови”, – розповів прокурор.

Матіос також повідомив про те, що востаннє він бачився з Шереметом за три дні до загибелі журналіста.
Нагадаємо, експерти ФБР, які співпрацюють з МВС і ГПУ у справі вбивства Шеремета, допомогли встановити тип вибухівки, закладеної в автомобіль, в якому загинув журналіст.
Закладення бомби під авто Шеремета потрапила на відео – ЗМІ
Журналіст Павло Шеремет був убитий у Києві 20 липня. Автомобіль, в якому він перебував, вибухнув. Поліція кваліфікувала загибель журналіста як умисне вбивство.

Джерело.

Реклама