fbpx
Події
“Матеріали справи не збігаються з тим, що він каже”: донька Ноздровської сумнівається, що її матір убuв Россошанський

Донька вбuтoї правозахисниці Ірини Ноздровської Анастасія просить правоохоронців надати її адвокатам доступ до всіх матеріалів справи про вбuвcтвo матері.

Про це Анастасія Ноздровська заявила на прес-конференції в Києві, передає “УНІАН“.

Вона не впевнена в озвученій слідчими найголовнішій версії про вбuвcтвo її матері – вбuвcтвo Юрієм Россошанським.

«Я мушу звернути увагу на те, що, дивлячись на матеріали справи, на те, як все відбувається, мені здається, що президента, а також інших представників влади, ввели в оману. Тому що зараз найголовніша версія про вбuвcтвo моєї мами – це Россошанський. Дивлячись на матеріали справи, я не можу з упевненістю стверджувати, що це не він, але матеріали справи не збігаються з тим, що він каже. Моя мати боролася, перш за все, за справедливість, а не з Россошанськими. Тому я не можу брати цю версію як найголовнішу», – сказала донька Ноздровської.

За її словами, для ознайомлення її представникам надали лише малу частину всіх матеріалів кримінального провадження.

«Я хочу попросити, щоб моїх представників та мене допустили до розгляду цієї справи, тому що в повному обсязі з матеріалами справи ми не були ознайомлені. Нам дали 10-15% матеріалів. Я прошу, щоб моїх представників допустили до цієї справи, щоб вони брали участь в усіх eкспeриментах, слідчих діях», – сказала Анастасія Ноздровська.

Джерело.