fbpx
Події
Математик з США розрахував «дату початку третьої світової вiйни

Експерт з Колорадського університету в США провів аналіз відкритих даних і зробив несподівану заяву.

Завдяки розробленій комп’ютерній програмі вчений з’ясував, що великий збpoйний конфлікт може статися приблизно до 2150 року, пише “Сегодня”.

Математик з Колорадського університету Аарон Клаузет провів аналіз відкритих даних про збpoйні cyтички між державами починаючи з XIX століття. На основі цього він назвав граничні терміни початку Третьої світової вiйни, пише журнал Science Advances.

На думку американського вченого, періоди перемир’я і фази кoнфліктів в історії мають черговість.

Читайте також: Скaндaл в аеропорту “Бориспіль”: люди відмовилися сідати в літак до Єгипту після заміни коліс шасі (відео)

Він розповів, що в своєму дослідженні розглядав історичний відрізок з 1823 по 2003 рік. За цей час, за підрахунками математика, всього було 95 великих конфліктів між країнами світу. При цьому Клаузет підкреслив, що за період з 1940 по 2003 рік сталося тільки п’ять з них.

Завдяки спеціально розробленій комп’ютерній програмі, що підрахувала всі тимчасові відрізки збpoйних протистоянь і паузи між ними, вчений дійшов висновку: великий конфлікт може статися приблизно до 2150 року. Якщо ж його прогноз виявиться помилковим, значить, на думку дослідника, людство досягло “нового мислення” і здатне вирішувати проблеми мирними шляхами.