fbpx

“МастерШеф-8”: стали відомі імена фіналістів

У фінал потрапили п’ять найсильніших учасників.

12 грудня на ” МастерШеф” (СТБ) пройшла остання в восьмому сезоні бuтва чорних фартухів, пише Лайм

На бuтву чорних потрапили троє: Сержик Файний, Юлія Бурцева і Анжела Липська. Гірше за всіх себе показала Юлія. В результаті, до фіналу потрапили п’ять найсильніших учасників шоу.

“Учасники пройшли через справжні цунамі і урагани, побороли свої страхи і фобії, перемогли внутрішніх дeмoнів. Вони отримали свою нагороду – іменний кітель і звання фіналіста. Але попереду на них чекає найбільший монстр – фінал проекту” , – говорить Ектор Хіменес-Браво.

Читайте також: АНІМАЛІСТИЧНИЙ ПРИНТ: КАТЯ ОСАДЧА ПРОДЕМОНСТРУВАЛА СВОЇМ ШАНУВАЛЬНИКАМ ЧЕРГОВИЙ МОДНИЙ ТРЕНД СЕЗОНУ ОСІНЬ-ЗИМА 2018-19

Що відомо про фіналістів

Іван Мілановuч (25 років) – волонтер, в минулому президент Червоного Хреста, він евакуював людей на вулкані. Зараз Ваня дистанційно займається онлайн-маркетингом і живе на Балі.

Сержик Файний (21 рік) веде здоровий спосіб життя і цікавиться проблемами екології в сучасному світі.

Еліна Павленко (19 років) займається моделінгом і до 22-х років планує знятися для обкладинки Vogue. Також Еліна – дизайнер і вже встигла випустити свою колекцію молодіжного одягу.

Владислав Міцкевич (23 роки) почав захоплюватися кулінарією ще в дитинстві. У батьків був свій ресторан, де з восьми років Владислав експериментував на кухні. Хлопець збирає гроші, щоб в майбутньому відкрити свій ресторан.

Анжела Липська (51 рік) – за фахом технік-механік з ремонту вагонів. Але жінка знайшла себе в подорожах, і за останні дев’ять років вже побачила 54 країни. Анжела – вегетаріанка і любить гуляти в лісі.

You cannot copy content of this page